2:3
1:6
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 4:10
15. Luboš Brzoň, 29. Luboš Brzoň, 37. Martin Pavelka, 43. Petr Baloun - 19. David Přibil, 23. David Sedláček, 36. František Blažek, 38. Tomáš Kucharič, 47. Vojtěch Vlček, 49. František Blažek, 53. Gabriel Miklík, 54. Milan Palášek, 57. Gabriel Miklík, 59. František Blažek; rozhodčí: Petr Jindra - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 19 - Jakub Pechura 19; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:6;
Komentář domácích Trtík Petr (Trenér):
Po dvou vyrovnaných třetinách prokázali hosté šikovnost a sehranost a definitivně zlomili odpor domácích ve třetí třetině. Soupeři gratuluji a těšíme se na odvetu ve Znojmě.
Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér):
Velmi hezká hala, super prostředí, které jsme ani nečekali. Domácí tým hrál aktivně a sympaticky. My první třetinu velmi slabá hra na míčku, v té druhé pro změnu velké množství chyb a laciných ztrát. O zisku 3 bodů rozhodla až poslední třetina, kde jsme konečně předvedli výkon, který snesl nějaké měřítko a hned se to projevilo na výsledku. Hodně štěstí soupeři do dalších bojů.
60:00
58:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (4:10).
56:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #24 David Sedláček (4:9).
53:04
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
53:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #81 Tomáš Světlík (4:8).
53:04
Milan Palášek vymetá šibenici
52:02
48:14
46:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #18 Vojtěch Vlček, asistoval #5 Gabriel Miklík (4:5).
45:44
Krásná klička od Tomáše Světlíka
42:54
Krásnou dorážkou posílá balonek do branky Petr Baloun
42:13
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun bez asistence (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:14
40:00
37:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #24 David Sedláček (3:4).
37:00
Jakub Pechura předvádí krásné zákroky
36:20
Martin Pavelka srovnává skore
36:04
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (3:3).
36:00
František Blažek posílá krásnou střelu, která konči v brance a posí tím tak svůj tým do vedení.
35:34
Krásná nahrávka letěla z čepele Martina Pavelky, ale Luboš Brzoň bohužel minul míček.
35:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #18 Vojtěch Vlček (2:3).
34:50
Černohlávek opět čaruje.
34:30
Nádherný výhoz od Černohlávka.
33:50
Kučírek ubránil golovou šanci a valí s balonkem na útočnou polovinu.
28:32
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (2:2).
22:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #7 František Blažek (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:15
20:00
18:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #32 Milan Palášek (1:1).
15:01
Domácí v plném počtu

14:06
Luboš Brzoň využívá přesilovou hru a posílá svůj tým do vedení
14:05
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #46 Daniel Vodička (1:0).
14:00
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání.
13:05
Andrejovi Čapkovi nedělá problém vytáhnou míček za půlku ani při přesilovce.
12:02
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
06:02
Krásná střela z čepele Jaroslava Krátkého končí bohužel mimo hřiště.
04:09
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:40
První štřela z čepele hostů, ale končí mimo bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Tomáš Kucharič, Gabriel Miklík, František Blažek, David Sedláček, Vojtěch Vlček
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Matyas Fišer, Martin Kučírek, Petr Trtík, Jan Dušek, Andrej Čapek