3:3
6:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - Sklo Bohemia Světlá n/S 12:8
4. Jiří Unzeitig, 11. Vojtěch Novák, 18. Adam Kobr, 22. Petr Lesák, 31. Petr Lesák, 32. Vojtěch Novák, 41. Adam Kobr, 43. Petr Lesák, 44. Jiří Unzeitig, 48. Petr Lesák, 55. Jiří Unzeitig, 57. Jiří Unzeitig - 11. Petr Trtík, 18. Jaroslav Krátký, 21. Luboš Brzoň, 25. Martin Pavelka, 40. Jaroslav Krátký, 47. Petr Trtík, 58. Petr Trtík, 60. Josef Smejkal; rozhodčí: Jitka Romančáková - Václav Křepelák; vyloučení: 3:4; využití: 3:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Tomáš Votroubek 26 - Tomáš Černohlávek 34; po třetinách: 3:2, 3:3, 6:3;
Komentář domácích Dejdar Aleš (Trenér):
Po nervózních prvních dvou třetinách, ve kterých jsme často pouštěli soupeře do zápasu, jsme ve třetí třetině končně začali hrát naši hru. Máme na čem pracovat, ale o to sladší výhra to je. Děkujeme soupeři a divákům
Komentář hostů Trtík Petr (Trenér):
Po vyrovnaných dvou třetinách jsme nechali domácí trhnout do dvoubrankového rozdílu a dostali se do herní nepohody, což se dál projevovalo ve výsledku a rozdílu skóre. Zbraně každopádně neskládáme a těšíme se na odvetu v našem domácím prostředí. Soupeři gratuluji.
60:00
Střely ve 3. části: 22:13
60:00
59:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal z trestného střílení (12:8).
59:41
Uvidíme nájezd
59:00
Poslední minuta zápasu
57:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #40 Matyas Fišer (12:7).
56:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (12:6).
56:48
Unzeitig využil přesilovku
56:31
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování.

47:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (10:6).
47:06
Knypl svojí čtvrtou asistencí nabil Lesákovi na na desátý mýtský gól
46:02
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (9:6).
46:02
Trtík snižuje na 9:6
45:56
Hráč Světlé selhal před prázdnou brankou
43:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Petr Lesák (9:5).
43:43
Domácí využívají bleskurychle přesilovku záslouhou Unzeitiga
43:22
Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #6 Adam Kobr (8:5).
41:51
Hezká akce domácích zakončená Tošovským končí skvělým zákrokem hostujícího brankáře
40:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (7:5).
39:44
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #9 Ondřej Holoubek (6:5).
39:44
Krátký běžel sám na Votroubka a zametl pod ním míček až do branky, gól do šatny není příjemný pro domácí tým
38:02
Lesák dokázal zahodit akci do absolutně prázdné brány po skvělé práci Knypla, sám asi ještě teď kroutí hlavou nad tím, co teď dokázal nedat
34:05
Hraje se 4 na 4
34:04
Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
33:37
Vyloučen hráč #81 Josef Smejkal družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
33:09
Kobr střílí vedle
31:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #2 Jiří Novotný (6:4).
31:32
Novák davá střelou ze středu domácím poprvé dvougólový náskok
30:40
30:40
Knypl svým pasem vyzval ke skorovaní Lesáka, který baseballově ze vzduchu posílá domácí do vedení
24:14
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #19 Luboš Brzoň (4:4).
24:14
Hosté využívají záslouhou Pavelky i druhou přesilovku
23:38
Vyloučen hráč #33 Matěj Tošovský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
23:38
Tošovský nabídl svým sekáním hostům přesilovou hru
22:42
Za Votroubkem zvoní tyč
21:58
Unzheitig nedá hostujícímu brankáři pokoj a zase na něj vysílá střelu, kterou ale Černohlávek zneškodnil
21:15
21:15
Kobr uvolnil Lesáka a ten doslova procedil míček za Černohlávka
20:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (3:3).
19:29
Hostující hráč zahodil šanci, kdy bylo snad těžší minout než dát gól, domácí tak stále drží vedení
18:47
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
18:47
Pavlák si jde na dvě minutky ofrknout na trestnou po faulu sekáním
17:53
17:53
Kobr překlápí skóra na stranu domácích po pěkné přihrávce Knypla
17:08
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #6 Martin Kučírek (2:2).
17:08
Krátkého vyzval ke skórovaní povedeným crossem Kučírek, ten šancí nepohrdl a srovnává