2:3
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FBC Mohelnice 2:5
41. Jakub Prášek, 56. Tomáš Šikl - 19. Matěj Bizek, 30. Petr Graclík, 45. Adam Navrátil, 46. Jiří Valigura, 59. Petr Graclík; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 26 - Jan Hublar 29; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:3;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
O výsledku rozhodla kvalita zakončení a nevyužití přesilových her. Děkujeme divákům za podporu.
Komentář hostů Pudil Tomáš (Vedoucí):
Do dnešního zápasu jsme šli s jasnou taktikou naordinovanou našim trenérem Jiřím Šinclem. Bohužel jeho nepřítomnost byla znát již od prvních minut, kdy jsme kupili jednu chybu za druhou. Stejný herní styl se držel celý zápas a v průběhu nás musel držet parádními zákroky brankář. V poslední třetině jsme prokázali zkušenosti a morál a zápas dotáhli do vítězného konce. Díky soupeři a rozhodčím za utkání
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
58:23
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #87 Jiří Šula (2:5).
57:27
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
55:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #42 Karel Kuta (2:4).
51:50
Mohelnici se právě podařilo ubránit oslabení 3 na 5
51:01
Vyloučen hráč #55 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
49:25
Přesilová hra je pro Skuteč velikou šancí
49:18
Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
48:58
Na Skuteč působí neskutečný tlak
45:52
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura z trestného střílení (1:4).
44:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #56 Michal Dohnal (1:3).
44:41
Rozdíl je minimální a napětí roste
40:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek, asistoval #74 Kryštof Maňour (1:2).
40:08
Zatímco Mohelnice měla převahu ve druhé třetině, Skuteč přebrala dominaci v té třetí
37:57
Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
33:14
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky.
32:20
Napětí v hale domácích by se dalo krájet, Skuteč se snaží všemi silami náskok Mohelnice dohnat, ale Hublar jejich šanci vždy promění jen v dobrý pokus
29:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #19 Jakub Weiss (0:2).
29:13
Graclík posílá Moravcovi nechytatelnou střelu k pravé tyči
25:08
Jsme svědky opravdu vyrovnaného zápasu, hra se zatím pouze přelévá ze strany na stranu
20:24
Mohelnice se se Skutčí nemazlí a druhou třetinu začala dvěma nebezpečnými střelami
18:08
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #87 Jiří Šula (0:1).
18:06
Tentokrát Mohelnice nezaspala a přesilovku proměnila ve vedení
17:46
Skuteč se hrne z jednoho oslabení do druhého
16:30
Vyloučen hráč #24 Filip Hurych družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky.
14:24
Vyloučen hráč #24 Filip Hurych družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
08:37
Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:28
Hublar vychytal samostatný únik Maňoura
04:41
Skuteč si zatím oproti Mohelnici vytváří víc šancí, nicméně míčky stále končí spíše za mantinely, než v brankách
00:01
Zápas nám začíná a v hale se ozývají skutečtí fanoušci
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Jakub Weiss, Petr Graclík, Lukáš Zach, Michal Vaněk, Matěj Bizek
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Adam Vařejčko, Jakub Prášek, Kryštof Maňour, Damián Václav Pavliš, Jakub Hledík