1:2
1:1
- : -

FbK TJ Svitavy - FbK Orlicko-Třebovsko A 3:4
15. Ondřej Pakosta, 38. Ondřej Mach, 52. Ondřej Mach - 17. Patrik Jurco, 27. Aleš Rozlívka, 37. Vojtěch Šmíd, 51. Petr Minář; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 19 - Jonáš Marek 25; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
První zápas v domácím prostředí nám nabídl ne moc gólové utkání. Z mého pohledu jsme měli větší držení balónku, ale trápily nás ztráty ve středním pásmu a následné brejky soupeře. Díky skvělému výkonu našeho brankáře jsme nedostali víc než 4 branky. Bohužel nás ještě trápil pohyb, stejně jako v Letohradu, o koncovce nemluvě. Poslední třetina byla opět o něčem jiném, ale dnes to nestačilo. Soupeři gratuluji k bodovému zisku a rozhodčím a divákům děkuji.
Komentář hostů Typl Jiří (Trenér):
Zápas jsme měli pod kontrolou a jen naše chyby vraceli soupeře na dostřel. Opět naše naivita a nezkušenost zbytečně dramatizovala zápas. Nakonec naše bojovnost a hra s míčkem slaví vítězství. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
59:00
Začala vyhrocená poslední minuta, kdy zkouší domácí hru bez brankáře.
57:50
Timeout FbK TJ Svitavy
57:00
Začaly poslední tři minuty třetí třetiny.
55:46
Hosté hrají v plném počtu.
54:12
Domácí hrají v plném počtu a přesilovou hru.
53:45
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #21 Štěpán Kapoun.
53:43
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování.
53:43
Proběhne hra 4 na 4.
52:11
Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
52:11
Hosté si zahrají přesilovou hru i v třetí třetině.
51:32
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:4).
51:32
Mach přistihl nenachystaného Marka a snižuje náskok hostů.
50:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (2:4).
50:02
Hosté byli důraznější v předbrankovém prostoru domácích a zvyšují svůj náskok ve vedení.
49:10
Oba týmy hrají pomaleji a s rozvahou. Uvidíme zda se hra zrychlí v druhé polovině třetí třetiny.
46:37
Vznikají zmatky před brankama obou týmů. Ale jinak nic zajímavého.
44:30
Oba týmy v posledních minutách podrželi jejich gólmani.
41:55
Co minuta, to střela domácích na branku hostů.
40:01
Hosté získali úvodní buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
38:13
Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
38:13
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
37:14
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach bez asistence (2:3).
37:14
Mach snižuje náskok hostů.
36:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (1:3).
36:33
Mach po souboji přistál na pořadatelském stole. Je v pořádku.
35:22
Motl střelou z poloviny hřiště a ke všemu ještě z otočky ohrozil branku hostů. Marek v posledním momentu zasáhl a míček vypinkl.
33:09
Zkušený Brýdl právě vyškolil dva mládence z hostujícího týmu a uklidnil situaci v obranném pásmu domácích.
32:04
30:04
Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
30:04
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru.
30:00
Dnešní utkání sleduje 94 diváků. Děkujeme!
29:25
Nic zajímavého se neděje.
26:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #11 Aleš Rozlívka bez asistence (1:2).
26:39
Hosté se ujímají vedení.
25:00
Střelecký stav ve druhé třetině je vyrovnaný 1:1.
24:03
Souboje čím dál drsnější, už se lámou hokejky.
23:08
První ostřejší souboj u pořadatelského stolku končí písknutím rozhodčích.
21:45
Hosté drží domácí pod tlakem.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získali domácí.
18:54
Oba týmy začaly zmatkovat a obírají se o míček.
16:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (1:1).
16:40
Hosté se prosazují po vrácené výhodě. Kdy si kombinacemi před brankou zneškodnili Skácelíka.
14:20
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #15 Vít Sauer (1:0).
14:20
Pakosta neváhal a zametl míček za Marka po menších problémech v rozehrávce. Domácí jdou do vedení.
13:33
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:33
Domácí si také zahrají přesilovou hru.
12:13
Prudilova smrtelná střela ohrozila branku hostů. Utkání stále bez gólu.
10:26
Husák přesnou střelou na přední tyčku branky prověřil Marka, který se nenechal zaskočit.
09:56
Domácí ubránili oslabení a hrají v plném počtu.
08:57
Domácí způsobují problémy v rozehrávce hostů.
07:56
Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
07:56
Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
06:53
Prudil zachránil situaci rozmáchnutím hokejky před brankou Skácelíka.
04:48
Marek chytil protiútok domácích, ktreý vznikl po chybě hostů v útočném pásmu.
02:39
První střela zápasu pišla z hokejek domácích.
01:31
Oba týmy se pomalu a jistě otrkávají.
00:01
Domácí se ujímají prvního buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Jan Machatý, Štěpán Kapoun, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco, Petr Minář
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Ondřej Husák, Josef Prudil, Miroslav Otáhal, Ondřej Mach, Ondřej Pakosta