2:1
2:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:7
22. Pavel Horák, 40. Štěpán Kapoun, 50. Jan Horák, 60. Vojtěch Šmíd - 1. Michal Kuklík, 5. Maxim Kubelka, 10. Vojtěch Marek, 17. Jan Skalický, 20. Jan Skalický, 39. Jan Skalický, 55. Maxim Kubelka; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3 + Tomáš Martinásek 4:3 + Matouš Poláček 4; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 12 - Daniel Jiruška 24; po třetinách: 0:5, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Typl Jiří (Trenér):
Dnes nás soupeř v první třetině překvapil tím, že chtěl hrát a běhat. Než jsme se probrali tak byl stav 5:0 a konec třetiny. Od druhé části jsme měli naprostou převahu a jen naše nemohoucnost v zakončení rozhodla o vítězství soupeře. Příště budeme lepší. Díky soupeřům za zápas.
Komentář hostů Adamec Petr (Trenér):
Těžké utkání, kde nám po včerejším pohárovém utkání docházeli síly i hráči, jsme dokázali zvítězit To byl cíl zápasu. Děkujeme soupeřům za utkání. Přejeme soupeřům hodně štěstí do dalšího utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:59
Hráči utkání se stali - Horák Pavel (OT), Michal Kuklík (Letohrad)
59:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (4:7).
58:00
Konec zápasu se neobešel bez vyloučení na obou stranách. Hraje se 4 na 4.
56:36
Vyloučen hráč #17 Michal Kuklík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
56:36
Vyloučen hráč #14 David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování.
55:02
Finále zápasu je poněkud vyhrocené. Letohrad zvyšuje svůj náskok na 7:3. Čas běží, OT už nemá na co čekat.
54:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Maxim Kubelka bez asistence (3:7).
50:37
V posledních 10ti minutách očekáváme snahu domácích otočit skóre zápasu.
49:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (3:6).
48:23
Vyloučen hráč #28 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (2:6).
39:59
Druhá třetina se neobešla bez vypjatých situací, některé bohužel neměly s florbalem nic společného. Doufáme, že do třetí třetiny nastoupí muži s chladnou hlavou a sportovním duchem.
38:40
Ajajaj. OT dostává gól ve své početní výhodě.
38:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (1:6).
36:34
Vyloučen hráč #4 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2+2 minuty za hrubost.
36:00
Hra nabírá na obrátkách. Faulování není to, co chceme sledovat. To už nemá s florbalem co společného.
30:30
OTčko právě hraje dnešní první přesilovku.
29:55
Vyloučen hráč #4 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
28:33
Oba brankáři pravidelně prověřováni. Pomalu se posouváme do druhé poloviny zápasu.
25:50
Oba celky ve velmi vysokém tempu.
23:59
Letohradská přesilovka kromě obdrženého gólu nepřináší žádné ovoce.
21:40
Nádherný gól domácích v oslabení!!!!
21:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #20 Pavel Horák, asistoval #11 Aleš Rozlívka (1:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:9
20:00
19:59
Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2+2 minuty za hrubost.
19:55
Využitá přesilovka Letohradu a stav utkání je 5:0. První třetina ukončena vyloučením hráče OT. Druhá třetina započne další letohradskou přesilovou hrou.
19:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #11 Jiří Doleček (0:5).
18:30
Letohrad právě ve druhé přesilovce.
18:18
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
17:30
Letohradský tým se po gólu Jana Skalického posouvá do vedení 4:0. Soupeř bude mít co dohánět.
16:47
13:23
Hra se přelévá na obě strany. Sledujeme pěkný florbal.
10:00
Těsně po neúspěšné přesilovce se Letohrad střelecky prosazuje a posílá se do vedení 3:0.
09:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek, asistoval #28 Maxim Kubelka (0:3).
07:50
Letohradští hráči si zahrají první přesilovou hru zápasu.
07:27
Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
06:00
Zmařené šance budou domácí hráče mrzet.
04:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Maxim Kubelka, asistoval #19 Tomáš Faltus (0:2).
02:55
Ani hráči OT ale střelecky nezahálí.
00:35
Úvod zápasu patří Letohradu, který překvapil svým důrazem. Můžeme očekávat napínavé utkání.
00:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #6 Jiří Skalický (0:1).
00:20
Druhá třetina začíná s míčkem na hokejce letohradských. Hráče OT čekájí dlouhé 4 minuty v oslabení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Michal Kuklík, Ondřej Pokorný, Martin Novák, Jan Skalický
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Jan Horák, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco