8:2
- : -
FbC Skuteč

FBK Atlas Blansko - FbC Skuteč 15:5
1. Lukáš Kučera, 1. Milan Ducar, 23. Lukáš Svoboda, 24. Vojtěch Fedra, 26. Vojtěch Fedra, 26. Milan Ducar, 34. Lukáš Kučera, 43. Daniel Žilka, 45. Lukáš Kučera, 49. Lukáš Kučera, 52. Vojtěch Fedra, 52. Milan Ducar, 54. Lukáš Kučera, 56. Dominik Janík, 58. Lukáš Kučera - 8. Martin Fuňk, 24. Jakub Prášek, 40. Jakub Prášek, 48. Karel Kuta, 59. Karel Kuta; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Tenora 26 - Jonáš Moravec 22; po třetinách: 2:1, 5:2, 8:2;
Komentář domácích Crla Patrik (Asistent trenéra):
Zápas ukázal, že jsme hráli v roli favorita postupem času jsme převzali kontrolu zápasu a proměnovali vytvořené šance. Výborný týmový výkon. Poděkování patří všem divákům, kteří si našli na zápas cestu, děkujeme. Vidíme se ve středu!!!!
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Zápas to byl nahoru dolu. Po vyrovnané první třetině nám soupeř ukázal jak se mají proměňovat golové šance. Bohužel jsme si stále nezvykli na posuzovani přestupků a musíme si na to dát větší pozor v přištích zápasech. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 16:12
60:00
58:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #3 Martin Vojta (15:5).
57:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (15:4).
56:31
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #53 Ondřej Koumar (14:4).
53:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (13:4).
51:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #51 Dominik Janík (12:4).
51:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (11:4).
50:45
Vyloučen hráč #74 Kryštof Maňour družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
48:53
47:44
44:20
42:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #5 Šimon Borek (8:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
39:32
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek bez asistence (7:3).
33:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (7:2).
25:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #27 Ondřej Langr (6:2).
25:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (5:2).
23:38
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (4:2).
23:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (4:1).
22:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #44 Jiří Kroutil (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:10
20:00
07:47
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (2:1).
02:08
Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #74 Kryštof Maňour.
00:59
00:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #22 Jakub Fedra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Kryštof Maňour, Karel Kuta, Martin Vojta, Jakub Hledík, Damián Václav Pavliš
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Martin Hatala, Patrik Crla, Jakub Fedra, Lukáš Kučera, Vojtěch Fedra