1:2
2:3
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Andone SK Jihlava 4:7
16. Martin Pavelka, 39. Luboš Brzoň, 44. Petr Trtík, 45. Ondřej Holoubek - 8. Michal Beránek, 18. Patrik Bratršovský, 33. Jan Horský, 40. Ondřej Vyskočil, 43. Jakub Horský, 43. Tomáš Kasper, 44. Hynek Jirků; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3 + Jaroslav Krátký 4:2; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Filip Kopecký 18, Tomáš Černohlávek 6 - Štěpán Vyskočil 15; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Trtík Petr (Trenér):
Soupeři gratuluji k výhře. Jeho hra založena na jisté rozehře od posledního hráče s rychlým přechodem středního pásma na nás bohužel platila a nedokázali jsme vždy včas reagovat.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Dobře odehraný zápas. Pohlidali si důležité části hry a díky trpělivé hře zvládli až do vítezného konce. Škoda některých idnividuálních chyb, které nám komplikovali průběh zápasu. Děkujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 9:13
60:00
57:05
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
53:36
Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:50
Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování.
46:50
Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
46:20
Vyloučen hráč #40 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
46:15
Černohlávek opět válí.
44:36
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek bez asistence (4:7).
43:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (3:7).
43:06
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků bez asistence (2:7).
42:46
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #88 Jan Beránek (2:6).
42:13
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #88 Jan Beránek (2:5).
41:30
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Tomáš Černohlávek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:22
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #93 Michal Strejček (2:4).
38:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #40 Matyas Fišer (2:3).
35:52
Domácí hrají první přesilovou hru.
35:21
Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
32:44
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #93 Michal Strejček (1:3).
17:21
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #16 David Vlk (1:2).
15:21
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (1:1).
09:20
Krásný zákrok od Vyskočila
08:15
Michal Beránek posílá svůj tým do vedení
07:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (0:1).
06:20
Holoubek si krásně prošel celé hřiště.
02:12
Jihlava předvádí krásnou kombinaci, která bohužel končí mimo hřiště
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Ondřej Vyskočil, Jan Horský, Alex Bača, Vít Jirků
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Filip Kopecký; hráči v poli: Patrik Mendl, Matyas Fišer, Luboš Brzoň, Martin Pavelka, Milan Tvrdík