4:1
0:3
- : -

Andone SK Jihlava - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 4:9
22. Patrik Bratršovský, 26. Michal Beránek, 32. Tomáš Kasper, 37. Tomáš Kasper - 6. Tomáš Kucharič, 8. Vojtěch Procházka, 8. Tomáš Kucharič, 15. Tomáš Kucharič, 15. Tomáš Světlík, 22. David Přibil, 41. Tomáš Kucharič, 51. František Blažek, 58. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Daniel Kršek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 19 - Jakub Pechura 23; po třetinách: 0:5, 4:1, 0:3;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Po velice špatném vstupu do utkání se nám v 2. třetině podařilo soupeře dohnat. Ve třetí třetině nám síla však nestačila a nedokázali jsme soupeře překonat. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér):
Zajímavé utkání proti zajímavému soupeři. Ráz utkání udala hned první třetina, kdy jsme se dostali do 5 gólového vedení. Ve druhé soupeř zapnul a my polevili, ale o to cennější je zkušeně zahraná třetí třetina. Dobrý výkon zkušených hráčů, kteří táhli mladíky.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
57:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka bez asistence (4:9).
57:25
Domácí rozehrávají v bránícím rohu a jsou v šesti.
57:13
Timeout Andone SK Jihlava
54:04
Hosté rozehrávají kousek od poloviny hřiště.
50:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (4:8).
50:00
Vyskočilv útočných pozicích, ale bez zakončení na branku.
44:53
Vlk získal míčkek u vlastní branky a domácí se už přesouvají do útočných pozic.
40:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #8 David Přibil (4:7).
36:02
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #88 Jan Beránek (4:6).
33:22
Horský měl šanci na brankovou střelu, tu mu však protihráči zblokovali.
32:11
Vyskočil si připisuje další skvělý zákrok.
31:39
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #7 Patrik Bratršovský (3:6).
28:52
Hosté rozehrávají před střídačkou domácích.
25:57
Horský je faulován v rohu.
25:21
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (2:6).
24:38
Pechura předvedl obdivuhodný zákrok.
22:42
Horský Jan přihrává do rohu Horskému Jakubovi, který zkouší backhand, ale těsně míjí tyčku.
21:47
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #88 Jan Beránek (1:6).
21:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #92 Tomáš Kucharič (0:6).
19:01
Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
17:58
Vyskočil měl velkou šanci před bránu hostí, ale však balonek mu odskočil od hokejky.

14:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík bez asistence (0:5).
14:12
14:00
Jirků zabraňuje nebezpečné akci přeed domácí bránou.
12:16
Domácí rozehrávají před střídačkou domácích, na míčku je Jirků.
11:00
Horský zkouší vystřelit, ale střela míjí bránu.
10:01
Výborný zákrok hostujícího gólmana Pechury
07:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #24 David Sedláček (0:3).
07:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #7 František Blažek (0:2).
05:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:1).
05:39
Po krásné přihrávce přez celou šířku hřiště od Procházky vstřelil první branku utkání domácí hráč Kucharič.
05:08
Vlk v útoku fauloval, míček získali hosté.
03:34
Znojmo v útočných pozicích, ale domácí získávají míček a ženou se do útoku.
02:06
Horský nahrává Barimooví, ale ten míček ztrácí.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kršek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: David Sedláček, Tomáš Kucharič, Vojtěch Procházka, František Blažek, David Přibil
00:00
Line-up domácích Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Barimov, Vít Jirků, Alex Bača, Ondřej Vyskočil, Jan Horský