2:3
2:1
- : -

Florbal Chomutov - ACEMA Sparta Praha 5:4
4. Adriana Hýsková, 34. Adriana Hýsková, 37. Simona Pilíková, 54. Petra Malecká, 60. Adriana Hýsková - 27. Berenika Vrzalová, 35. Eliška Vrzalová, 37. Veronika Ljachová, 54. Eliška Vrzalová; rozhodčí: Josef Kubát - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 811; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 15 - Kateřina Pokorná 21; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:59
59:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #12 Natálie Königová (5:4).
59:24
Hýsková dokázala dotlačit míček za branku a zkompletovala hattrick.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:58
Timeout Florbal Chomutov
57:21
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:52
Chomutov měl během 5 sekund dvě šance zvrátit utkání opět na svoji stranu, ale brankářka Valentová vždy pohotově zakročila.
55:28
Berenika Vrzalová si obhadila skvělou kličkou jednu hráčku, ale následné zakončení letělo vysoko nad branku.
53:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #71 Anna Bogdanová (4:4).
53:47
Eliška Vrzalová vyslaa krásnou střelu přesně k tyči a i s dávkou velkého stěstí opět vyrovnává stav utkání.
53:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:3).
52:37
Chomutov hraje v plném počtu.
50:37
Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:36
Sparta si vykoledovala první přesilovku po faulu na Elišku Vrzalovou, kterou na mantinel poslala Simona Mock.
49:27
Eliška Vrzalová vletěla do střely Hýskové a připisuje si úspěšný blok.
47:26
Konigová i přes blok dokázala vystřelit, ale střela nepřidělala Valentové žádnou práci.
45:21
Sparta zvládla odbránit přesilovou hru.
44:32
Chomutov se zbavuje míčku po zbytečném faulu.
43:21
Vyloučen hráč #74 Adéla Grundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
42:51
Chomutov bude mít další přesilvku po nedovoleném zákroku na Konigovou.
41:36
Bímová si to nabrala středem hřiště, ale její střela nebyla pro Valentovou problémem.
40:01
Úvodní vhazování třetí třetiny pro Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:37
Zemanová měla šanci dostat Spartu do vedení, ale míček jí před brankou sjel z čepele.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:52
Brandejská střelu z poloviny hřiště dobře viděla a bezpečně ji chytila.
36:59
Eliška Vrzalová byla v předebranovém prostoru velmi aktivní a vyrovnává stav utkání.
36:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #77 Veronika Ljachová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (3:3).
36:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #12 Natálie Königová (3:2).
36:51
Chomutov se díky velmi spornéné brance dostává do vedení.
36:27
Momentálně je zápas mnohem atraktivnější než v první třetině, oba týmy hrají více do těla a zápas dostává grády.
34:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (2:2).
34:14
Sesterské duo opět zaúřadovala a v siganalizovaném trestu vyrovnávají stav utkánína 2:2.
33:06
Hýsková opět měla dost prostoru a trefuje pravý roh branky Valentové. Chomutov se opět dostává do vedení díky přesilové hře.
33:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (2:1).
32:28
Střela Bímové opět letěla hodně nad branku Sparty.
31:30
Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:29
Druhá přesilovka pro Chomutova po zbytečném faulu od Bereniky Vrzalové.
30:43
Několik šancí na straně Chomutov, ale střela Šidlochové ani Fojtíkové neměli parametry na vstřelení branky.
29:13
Skvělá práce sparťanských hráček na útočné polovině, dokázali se dlouho udržet na míčku a po faulu v rohu hřiště zůstanou v útoku.
27:37
Voráčková táhla útok podél mantinelu, ale následná střela skončila na obranném bloku Sparty, ale vybojoval aspoň rozehrávku.
26:30
Po spoustě šancí Chomutova se také osmělila Sparta. Sestrerské duo Vrzalových vyrovnává stav utkání.
26:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (1:1).
25:44
Pilíková měla šanci skórovat, ale míček pořádně nezpracoval a nedokázala zakončit.
24:06
Další šance Chomutova, opět jí měla Malecká, ale znovu trefuje pouze brankářku.
23:32
Malecká v tutovce trefuje pouze brankářku Valentovou.
21:14
Sparta ze začátku třetiny výborně napadá a snaží se rozhodit chomutovskou rozehrávku.
20:01
Úvodní vhazování druhé třetiny pro Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:39
Útok Sprta končí opět nepřesnou přihrávkou.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:56
Sparta na útočné polovině ztratila míček a domácí tým šel do rychlého útoku, ale střela Vaňkové skončila na brankářce Valentové.
15:35
Zbytečný nához na branku Sparty od chomutovské obrany a Sparta bude na míčku.
13:13
Bímová u mantinelu zkusila střelu z točky, ale vůbec netrefila branku.
11:33
Chomutov už dlouho drží balónek a kombinuje na polovině Sparty, ale hostující tým to zvládá odbránit.
08:01
Sparta měla standardku na polovině hřistě, ale Viole Kratochvílové odskočil míček a Bímová šla do protiútoku a vybojovala rozehrávku.
06:07
Konigová se dokázala vtlačit mezi dvě hráčky Sparty, šla sama na bránu, ale brankářka Valentová předvedla dobrý zákrok.
04:48
Sparta se snaží dostat do tempa, ale zatím se jí to moc nedaří.
03:05
Malecká našla osamocenou Hýskovou, která měla dost prostoru a času na střelu, a tak otevírá brankový účet tohoto utkání.
03:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #20 Veronika Bímová (1:0).
02:21
Vyloučen hráč #48 Kateřina Vránová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
02:16
Hýsková zkusila vystřelit ze střední vzdálenosti, ale brankářka Sparty byla připravena.
00:12
Malecká se dokázala přetlačit přes obranu Sparty a měla první velkou příležitost otevřít skóre utkání.
00:01
Úvodní vhazování pro Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Anna Bogdanová, Berenika Vrzalová, Veronika Ljachová, Eliška Vrzalová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Natálie Kamenická, Barbora Suková, Petra Malecká, Barbora Vaňková, Adriana Hýsková
00:00
V rámci dohrávky 1. kola 1. ligy žen se utkají týmy Florbal Chomutov a  ACEMA Sparta Praha. Favorita v tomhle utkání lze hledat velmi těžko, můžeme očekávat velmi vyrovnané utkání se skvělou atmosférou, protože zápas se hraje v rámci School matche.