2:0
3:0
- : -
Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra):
Jsme rádi, že jsme po triumfu na turnaji Czech Open a postupu do druhého kola Poháru ČF úspěšně vstoupili i do ligové sezóny. Vítězství je pro nás o to cennější, že jsme nezvládli vstup do zápasu, prohrávali 0:3, ale ukázali jsme naši mentální sílu a zápas otočili osmi góly za sebou. Děkujeme soupeři za korektně odehrané utkání.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Šíře kádru a počet společných tréninků dnes udělaly hlavní rozdíl. Rozjezdy nám prostě moc nejdou. Snad vzestupná tendence přijde i v této sezoně. Pár věcí, na kterých se dá stavět, se najít dalo. Zítra výlet do Plzně.
60:00
Střely ve třetí třetině 9:6, celkově 32:22.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
58:56
Gólovka Snopové, nevyužita.
58:24
To bolo naozaj pekné, Bližňáková si vyjela do šance, ale nesobčila a nahrála doslova do úplně volné Nigrinové, která jen nastavila čepel!
58:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (8:3).
57:00
Probíhají poslední tři minuty zápasu, domácí jsou na balonku, o výsledku je rozhodnuto.
55:04
Vinohradský zámek bez správného klíče. Šance jsou, gól nepřichází.
52:27
Hostující Štolbová opět krásně projela skoro celé hřiště, střela šla ale vedle.
50:45
Důraz domácích na polovině Ústí vedl k zisku balonku, který Bližňáková dává na volnou Dobisíkovou a ta vymetá pavučiny!
50:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (7:3).
49:09
Pěkná kombinace domácích končí zblokovanou střelou nad.
45:04
Chvilkový tlak Ústí ukončuje faul před brankou domácích.
44:30
Trnková se vymotala od mantinelu a i přes faul zezadu zakončuje přesně na přední tyč!
44:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková bez asistence (6:3).
42:55
Pomalejší rozjezd, tempo zatím spíše poklidné.
40:48
První střídání ve třetí třetině a hned dvě pološance domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:8. Viděli jsme dva góly v hostující síti a domácí tak vedou 5:3.
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:05
Chvilka pobíhání sem a tam bez větších šancí.
37:30
Kalivodová trestuhodně mimo!
36:53
Dnešnímu utkání přihlíží 21 mlčících diváků.
36:03
DJ rozjíždí pecky a snaží se zapojit zatím chladné publikum.
34:46
Kreisingerová po dlouhé době chytá propagační střelu.
33:40
Resichlová zametá odražený balonek za bezmocnou Zajícovou.
33:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (5:3).
32:39
Áďa Dlouhá přihrává křiznou na Hruškovou a skvělá Zajícová zabraňuje pátému gólu domácích.
32:07
Nigrinová na Bližňákovou a jdeme se radovat!
32:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (4:3).
31:03
Další šance Ústí po ztrátě domácích na polovině hřiště.
30:20
Gólovka Ústí, hráčka promáchla krásnou příhru do prázdné.
29:33
Hostující tým v plném počtu.
28:40
Škvorová jen do masky Zajícové, Dobisíková prošla středem, střela ale nebyla přesná.
27:34
Přesilovku si zahrají také domácí po sekérečce na Skalickou.
27:33
Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
26:01
Famózní Štolbová vymíchala za hostující brankou dvě hráčky domácích, přeběhla celé hřiště a vyslala jedovku, kterou Kreisingerová chytá.
25:16
I druhá přesilovka hostů nevyužita.
24:47
Pěkná kombinace hráček Ústí končí střelou nad.
24:15
Teď je hra vyrovnaná, šance jsou na obou stranách.
23:17
Hrušková po ztrátě udělala tlak na hostující hráčku, bylo to u mantinelu a tam je to vždy nebezpečné.
23:16
Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
22:00
Přesilovka u konce, domácí v plném počtu.
21:18
Oslabení zatím spíše jako přeslabení. Domácí bez problému s balonkem na čepeli.
20:01
Domácí trenéři ještě nemají správně odkrokovanou cestu do šaten a tak holky začínají ve čtyřech.
20:00
Vyloučen hráč #32 Nikola Trnková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v první třetině 12:8 pro SKV. Jděte na kávičku a za 8 minut buďte zpátky!
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:57
Hostující Hudečková trestuhodně netrefuje šatňáka. Po první třetině je tak stav 3:3.
18:18
Další a další útoky se valí na Zajícovou.
17:13
Vesecká už už prostrkávala na úplně volnou Reischlovou, Zajícová si přihrávku pohlídala.
16:10
Vzýpětí na druhé straně šance domácí Hruškové.
16:09
Škvorová po perfektní přihrávce Bližňákové vysoko nad.
15:37
Znovu nepokrytá hostující standardní situace z rohu, Kreisingerová nadvakrát chytá.
14:59
Škvorová vyslala perfektní pumelici do vikýře, máme srovnáno!
14:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Eliška Škvorová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (3:3).
13:53
Štolbová se teď dobře hnala po mantinelu k domácí brance, po odrazech se k ní balonek vrátil a Kreisingerová musela zasahovat.
12:54
SKV tlačí, holky se ženou za vyrovnáním. Ústí se poslední minuty jen brání.
12:30
Domácí Skalická vyslala pěknou střelu z dálky, Zajícová připravena.
11:51
Domácí Bližňáková teď dvakrát vyzkoušela pozornost Zajícové, ta s problémy chytá.
10:07
Domácí Kalinová se dostala k odraženému balonku, hostující gólmanka nohou zasahuje.
08:45
Domácí teď mají více ze hry, Ústí zkouší brejky.
07:55
Agilní domácí Vesecká si obhodila obránkyni a z úhlu vyzkoušela bekhendem hostující gólmanku.
06:45
A hned vzápětí se prosazuje střelou "na teploměr" na bližší tyč Bližňáková. Dnes to budou gólové hody!
06:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:3).
06:30
Neskutečný tah na bránu teď předvedla Vesecká! Vyhrála postupně dva souboje a na úrovni brankoviště našla poslepu čepel Reischlové! Pro tu již nebylo problém zasunout do prázdné!
06:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #76 Natalie Vesecká (1:3).
05:20
Po standardní situaci v rohu hřiště si domácí obrana nepohlídala náběh Štolbové, která do prázdné brány přidává již třetí branku hostujícího týmu!
05:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová, asistoval #87 Natálie Neumanová (0:3).
04:56
Domácí Vesecká po úniku po mantinelu trefuje hostující gólmanku do masky. První střela domácích na branku.
04:09
Hostující hráčky zatím vysoce efektivní. Ze dvou střel vytěžily dva góly.
03:06
Dobisíková nechala balonek za sebou a Tomanová nájezd na gólmanku proměňuje blafákem do bekhendu.
03:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová bez asistence (0:2).
00:37
První střela hostí končí hned gólem! Tvrdý projektil proletěl po zemi od půlky až do brány.
00:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová, asistoval #3 Lucie Špírková (0:1).
00:17
Blináková po pěkné přihrávce střílí nad.
00:14
A domácí jdou hned do presu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Daniela Tomanová, Klára Mečířová, Ema Mlatečková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Anežka Dobisíková, Nikola Trnková, Aneta Nigrinová, Angelika Bližňáková
00:00
Vážení diváci, vítejte u online přenosu dnešního zápasu 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem Florbal Ústí. Za necelých 10 minut začínáme!