2:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Česká Lípa 5:1
12. Anna Alexandra Suková, 26. Lucie Bejčková, 31. Andrea Žižková, 46. Lenka Přerostová, 56. Andrea Žižková - 30. Petra Pavlíková; rozhodčí: Karel Hencl - Marek Schober; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 14 - Nikola Soukupová 28; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:0;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Utkání jsme měli rozhodnout v první třetině, což se bohužel nestalo a ve zbytku zápasu už se z naší hry vytrácela kvalita. Proti nepříjemnému houževnatému soupeři jsme se dnes hodně nadřeli, za 3 body jsme velmi rádi. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér):
Myslím, že herně to z naší strany nebyl vůbec špatný zápas, bohužel jsme se tradičně trápily v koncovce. Soupeřky nám to navíc neulehčovaly skvělými bloky. Díky všem hráčkám za poctivě odmakaný zápas, Plzni gratulujeme k zasloužené výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 10:3
60:00
58:04
Kaslová se ocitla úplně sama před bránou, dostala nahrávku a trefila pouze břevno.
56:14
Špetová běžela na branku a vystřelila, brankářka nevěděla, kde má míček. Bohužel skončil mimo branku.
55:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #98 Kamila Kaslová (5:1).
54:37
Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
54:37
Domácí budou hrát přesilovou hru, uvidíme co nabídne.
52:45
Domací brankářka chytila střelu a pak následnou dorážku, krásný zákrok.
51:59
Ševčíková zůstala volná na levé straně hřiště, střela jí nesedla.
51:10
Ševčíková šla sama na bránu, ale domácí brankářka skvělým zákrokem chytá.
50:10
Drugdová šla sama na bránu, ale trefuje se doprostřed branky.
47:35
Domácí hráčky drží na útočné polovině. Lípa se nemůže dostat pryč.
45:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová bez asistence (4:1).
45:13
Domácí hráčky šli 2 na 1, Přerostová si mohla vybrat, jestli vytřelí nebo nahraje. Vybrala si vystřelit a dává gól.
43:39
Marková zkusila vystřelit, ale pokus jí nesedl a blokuje ho hostující hráčka.
43:26
Boleslavová se ocitla nehlídaná, vystřelila, ale domácí brankářka chytá.
41:45
Ale teď se ujímají míčku domácí a kombinují na útočné polovině.
41:00
Hosté vlítli do zápasu a jsou ve všem lepší.
37:15
Minářová měla dobrou šanci, ale domácí hráčka zblokovala její střelu.
35:47
Suková zkoušela střílet ze středu, ale o pár centimetrů minula branku.
34:00
Vidíme vyrovnaný zápas na obě strany.
32:10
Po střele Gembecové zasahuje domací brankářka, hezký zákrok.
30:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (3:1).
30:46
Po přihrávce na střed od Špetové vystřelila Žižková a dává gól.
29:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #3 Nicol Jakešová (2:1).
25:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (2:0).
25:33
Bejčková po chybné nahrávce šla sama na branku, vystřelila a s trochou štěstí míček zapadl do sítě.
24:21
 Suková po nahrávce střílela, ale pouze do dobře postavené brankářky.
23:35
Raslová střílel z pravé části hřiště, ale trefila vedle.
22:39
Domácí kombinují v přesilovce, hráčky hostujícího týmu je ale nepouští do větších šancí.

22:25
Vyloučen hráč #8 Šárka Minářová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky.
20:08
Úvodní buly vyhrávají domácí, pak přišla rychlá nahrávka a první střela.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:5
20:00
17:20
Domácí brankářka vychytala 2 nebezpečné střely za sebou.
16:01
Suková měla před sebou hodně volného místa, zkusila vystřelit, ale přestřelila.
15:00
Zápas je zatím vyrovnaný. Šance jsou na obou stranách.
13:50
Gembecová zkoušela vystřelila na branku, brankářka ale střelu viděla.
12:41
Přerostová běžela po štastném odrazu sama na branku, trefila pouze dobře postavenou brankářku.
11:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #59 Andrea Marková (1:0).
10:30
Hráčky FBC Česká Lípa se snažili rozehrát rychlou rozehrávku, umýslu si všimli domácí hráčky a zastavili šanci.
09:15
Drugdová se snažila natlačit do středu, ale míček ji sjel.
08:08
Domácí mají zatím navrh, nepouští soupeře do hry v jejich obranném pásmu.
03:01
Špetová vyslala střelu na bránu, ale střela byla zblokovaná.
01:08
První střelu na bránu vyslala Kopřivová.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Martina Gembecová , Petra Pavlíková, Kateřina Boleslavová, Lucie Smrčková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Andrea Žižková, Ivana Drugdová, Martina Špetová