3:3
2:1
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - FBC Kutná Hora 7:5
2. Eliška Horáková, 16. Petra Šusterová, 31. Karolína Chvátalová, 36. Kristýna Viktorová, 36. Eliška Horáková, 43. Petra Šusterová, 52. Petra Šusterová - 19. Natálie Trpišovská, 24. Natálie Beranová, 27. Martina Miksová, 29. Natálie Dubská, 44. Sabina Labudová; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Gécová 8, Martina Pilšáková 11 - Martina Miksová 19; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:1;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
První výhra v sezóně. V zápase zajímavé věci. Bohužel celkově spíše bitva než pohledný florbal.
Komentář hostů:
První vyhrání z kapsy vyhání. Výkon hráček v průběhu utkání gradoval. Zvykáme si na nový systém, zapojujeme mladé hráčky. Kde máme nedostatky víme a do příštích klání na nich zapracujeme. Děkujeme soupeři za kvalitní vstup do sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:29
Jeden z posledních pokusů zápasu končí nad brankou domácích.
58:09
Timeout FBC Kutná Hora
51:28
Hammerníková nachází opět výborně svou spoluhráčku, ta bohužel trefuje blok.
51:08
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #36 Kristýna Viktorová (7:5).
48:46
Hora teď dobře zamkla domácí, Němcová střílí nad.
47:17
Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky.
45:50
Vidíme několik protiútoků na obou stranách, golmanky odolávají.
43:26
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
43:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová z trestného střílení (6:5).
42:07
42:07
Domácí působí živěji ve 3. třetině a zúročují to gólem hned ze začátku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
37:20
Šusterová dobře vystřelila, brankářka vyráží.
36:05
Plánková se teď těžce zvedá z palubovky.
35:17
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková z trestného střílení (5:4).
35:17
Horáková naprosto suvereně překonává golmanku a otáčí zápas.
35:04
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #36 Kristýna Viktorová, asistoval #16 Tereza Plánková (4:4).
30:44
Chvátalová našla skulinku na bližší tyči a snižuje.
30:31
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #59 Karolína Chvátalová bez asistence (3:4).
28:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (2:4).
28:33
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martina Pilšáková družstva Prague Tigers Nehvizdy
28:33
Gócová lapila perfektně střelu, bohužel tam byla pohotová dorážka, což už bylo na domácí strážkyni příliš a střídá.
26:20
 A máme tu obrat. Jako by se z domácích vytratila chuť hrát.
26:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Martina Miksová, asistoval #8 Sabina Labudová (2:3).
25:22
Gécová teď zachybovala, když jí míček proklouzl pod tělem.
23:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (2:2).
22:20
Gécová lapila přízemní střelu.
20:06
VOlný úder pro hosty končí střelou do bloku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:3
20:00
19:50
Úvodní dvacetiminutovka končí při velké šanci hostí, kteří však míjí branku.
19:09
Domácí si laxním přístupem v posledních chvílích vykoledovaly snížení od Hory.
18:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (2:1).
18:16
Dubská v brejku těsně míjí.
17:43
Zelená trefuje tyč.
16:50
Vyloučen hráč #12 Melánie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
16:38
Lamblová naražena na hrazení.
15:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:0).
15:23
Steinbachová ladně otírá svůj pokus o tyčku a Tigers odskakují na dvě branky.
15:01
Zelená v přesilovce trefila mistrně balonek z výšky, bohužel mimo branku.
13:50
Vyloučen hráč #38 Kateřina Moravcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
13:08
Rychlý brejk Kutné hory doslova likviduje golmanka domácích.
07:40
Steinbachová nevymyslela žádnou dobrou střelu a golmanka v pohodě chytá.
07:39
Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #33 Dominika Steinbachová.
06:04
Hosté vyslali nenápadný centr, který by ale nakonec zapadl až do branky, ale obrana vše zvládá.
05:45
Hra se momentálně věnuje zejména brejkům na obou stranách.
05:15
Strašíková míří nad branku.
02:50
Utkání zatím v režii domácích Tigers.
01:24
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:0).
01:24
A máme tu první branku, Hammerníková backhandem perfektně nachází na středu Horákovou a ta též backhandem vysílá žabku, která přeskočila nohu golmanky Hory.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Kateřina Moravcová, Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Sabina Labudová, Natálie Trpišovská
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Alena Urbanová, Dominika Steinbachová, Petra Němcová, Petra Šusterová, Martina Lamblová