3:3
2:2
- : -

FBC Kutná Hora - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:7
1. Dominika Němcová, 8. Nikola Knížová, 14. Natálie Trpišovská, 31. Lucie Spěváčková, 35. Melánie Dubská, 39. Sabina Ašenbrennerová, 43. Andrea Doležalová, 50. Lucie Spěváčková - 5. Jitka Tóthová, 15. Laura Vytrhlíková, 25. Tereza Šalátová, 27. Laura Vytrhlíková, 32. Veronika Kundertová, 50. Laura Vytrhlíková, 59. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Lucie Petráková 28 - Tereza Kalousová 15; po třetinách: 3:2, 3:3, 2:2;
Komentář domácích Štursa David (Trenér):
Vydřené tři body, které se počítají. Z naší strany hodně nepřesností, naivních řešení situací, špatné rozebrání hráčů. Máme hodně co zlepšovat a hned zítra se musíme předvést v jiném světle, pokud chceme z Klimešky si za víkend odvést 6 bodů. Víme jak na to, teď to musíme jenom udělat.
Děkuji soupeři za zápas, zraněné hráččce brzké uzdravení a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Utkání se ubíralo ve velmi vysokém tempu, kterému také odpovídá velké množství branek. Zpevněná těla, přesné přihrávky a mentální síla byly hlavním klíčem úspěchu. Nám ve třetím případě k tomu moc nepomáhal zdejší povrch. K tomu se přidalo oslabení týmu kvůli zraněné hráčce, kterou dokonce musíme nyní vyzvednout v nemocnici v Kolíně. Doufáme, že vše bude v pořádku a gratulujeme soupeři k výhře. My se soustředíme již na zítřejší zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
59:40
Poslední možnost něco vymyslet.
59:17
Opět to hostující hráčky zkouší v šesti.
58:45
Petráková si připisuje další důležitý zákrok. Dnes již několikátý.
58:01
A hra v šesti se domácím vyplatila. Už je to jen o gól.
58:00
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #86 Leona Tancošová (8:7).
57:42
Hostující to zkouší v šesti.
56:56
A uvidíme ještě jednu přesilovou hru. Opět v podání hostujících hráček. Špatné střídání ze strany domácích. Nepříjemné a zbytečné vyloučení takhle ke konci.
56:55
Vyloučen hráč #15 Nikol Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
55:40
Další přerušení. Tentokrát se ve hře pokračuje rychle.
55:14
Voldřichová teď zastavila rychle rozeběhnutou hostující hráčku.
54:34
Hostují hráčky se do toho opřely a dělají co mohou aby vstřelily branku.
53:35
A velice pěkný a důležitý zákrok hostující gólmanky.
51:23
Petráková si připisuje další důležitý zákrok.
50:33
Moc nechybělo a Melánie Dubská mohla ohrozit gólamnku hostů. Ale míček ji sjel při střele z čepele.
49:27
A rychlá odpověď od domácích hráček. Spěváčková z otočky překvapila gólmanku hostujících.
49:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #9 Andrea Doležalová (8:6).
49:09
Rychlá a krásná akce od hostujících hráček. Která končí přibližovacím gólem.
49:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Veronika Kundertová (7:6).
48:50
Velmi tvrdá střela od modré která končí v břevnu.
48:10
Beranová teď lehce zaváhala a nebyla z toho příjemná chvilka pro její tým. Naštěstí pro domácí míček minul branku a Petráková si odraz od mantinelu pokryla.
47:37
Voldřichová teď zkusila střelu skoro z půlky a málem jí to vyšlo. Gólmanka měla zakrytý výhled a ozvalo se cinknutí masky.
46:45
Buly ve středu hřiště končí vítězně pro domácí hráčky.
45:00
Veliké štěstí teď měly domácí hráčky. Úplně osamocená útočnice se ocitla před Petrákovou. Naštěstí pro ní nahrála spoluhráčce a ta minula.
44:02
Hra se teď trochu více přerušuje. Je vidět že hostující hráčky dělají co mohou aby padla přibližovací branka.
43:44
A uvidíme další přesilovu hru hostujících hráček.
43:43
Vyloučen hráč #2 Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
42:51
Němcová Dominika teď bojovala před brankou ale gól se ji nepodařilo vstřelit.
42:05
Domácí hráčky opět poodskakují. Doležalová dorážela před brankou.
42:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #13 Lucie Spěváčková (7:5).
40:39
Hra je zatím nahoru dolu. Každou chvíli je míček někde jinde.
40:00
40:00
Čeká nás 3. třetina. Skóre je zatím zatím lepší pro domácí hráčky. Ovšem gólů jsme dnes viděli již dost takže možné je vše.
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
39:53
Beranová teď lehce zaváhala s rozehrávkou a nebylo to pro domácí vůbec příjemné.
39:00
Poslední minuta této třetiny. Uvidíme co si hráčky připravily.
38:11
Ašenbrennerová proměnuje trstné střílení. K tomu došlo po zachycení míčku jedné z hostujících hráček která ovšem stála v brankovišti.
38:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová z trestného střílení (6:5).
37:20
Výkop Voldřichové teď zachránil situaci před domácí brankou.
36:10
Domácím hráčkám se zatím daři držek míček na svých čepelích.
35:33
Melánie Dubská to nevydržela a šla navštívit gólmanku. Ta ovšem vyhazovala a Dubská si tak jde posedět.
35:32
Vyloučen hráč #12 Melánie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:15
A nakonec se to domácím hráčkám podařilo. Skóre je vyrovnáno a začíná "nová hra".
34:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #13 Lucie Spěváčková (5:5).
33:26
Zatím nám domácí hráčky nic moc nepředvádí. Minulá přesilovka jim šla teda lépe.
32:42
Druhá přesilová hra domácích hráček. Uvidíme jak si poradí tentokrát.
32:41
Vyloučen hráč #67 Denisa Pechánková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
31:52
A hostujícím hráčkám se opět povedlo poodskočit domácím. Zatím sledujeme velmi pěkné utkání.
31:51
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #21 Jitka Tóthová (4:5).
30:39
A je vyrovnáno. Domácím hráčkám se podařilo vyrovnat.
30:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #47 Nikola Knížová (4:4).
30:16
Chvilková pauza na Klimešce ale už se opět pokračuje.
29:15
Domácí hráčky se teď střetly a padají na zem. Berou sebou i jednu z hostujících hráček. A málem z toho byla nebezpečná akce hostujcíích.
28:00
Nenápadná akce končí šrumcem Kalousovou. Ta si ale branku hlídá.
27:06
Kalousová se teď natáhla podél brankové čáry a překazila tak střelu Beranové.
26:05
Akce 3 na 1 končí v sítí domácích. Krásně přenechaný míček na středu a přesná rána rozhodla o tom že hostující hráčky se dostaly do vedení.
26:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #21 Jitka Tóthová (3:4).
24:20
A je vyrovnáno. Lehce nepovedená nahrávka po výhozu gólmanky. Následně si Šalátová přebírá míček a vytahuje Petrákovou z branky. Pak už jen backhandem uklidila míček do odkryté branky.
24:19
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová bez asistence (3:3).
22:34
Opět další akce domácích hráček. Tentokrát Knížová a Spěváčková. Akce ale končí v boční síti.
21:25
Výborná akce od domácích hráček. Nejdříve Trpišovská proběhla hřiště. Poté nahrála Helclové která zkusila zakončit ale marně. Odražený míček ještě zkusila Němcová ale gólmanka si střelu pohlídala.
20:22
Hostující hráčky zatím trochu tlačí.
20:00
20:00
Čeká nás druhá třetina a domácí hráčky jsou ve vedení. Uvidíme jak si pradí se zbytkem zápasu.
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:35
Němcová nahrála Spěváčkové která minula bránu. Ale neměla zrovna lehou pozici.
16:06
Helclová měla šanci ale hostující hráčka jí nenechala zakončit.
15:33
Petráková teď měla lehce štěstí. Ale i to k tomu patří.
14:51
Rychlá odpověd. Nejdříve si Petráková hostující hráčku vytáhla a ta nevstřelila. Následně se hostujícím hráčkám už akce povedla.
14:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (3:2).
13:42
A Trpišovská navyšuje skóre domácích. Chvilku se řešilo co a jak ale gól platí.
13:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (3:1).
13:18
45 vteřin pryč a zatím hostující hráčky zatím zatím ždánou nebezpečnou střelu nepředvádí.
12:37
Vyloučen hráč #2 Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:37
A uvidíme druhou přesilovou hru. Tentokrát nám jí ale předvedou hostující hráčky.
11:18
Rychlá akce domácích hráček. Doležalová ale o krůček nestihla míček a musela s ním zajet vedle branky. Zkusila nahrát jedné ze spoluhráček ale hostující hráčky už vytvořily zeď.
09:56
Oba týmy teď hrají opět lehce klidněji. Je vidět že nechtějí zbytečně chybovat.
08:43
Petráková teď výborným zákrokem drží svůj tým ve vedení. Ale od hostující hráčky skvělá akce.
07:58
A netrvalo to dlouho. Ašenbrennerová náhrala Knížové ze středu k mantinelu a ta střelou navyšuje náskok domácích.
07:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (2:1).
07:39
A uvidíme první přesilovou hru. Svou početní výhodu se pokusí využít tým domácích hráček.
07:38
Vyloučen hráč #67 Denisa Pechánková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
06:40
Domácí hráčky zřejmě přemýšlí jak se dostat do útoku a neztratit míček. Zatím to vypadá velmi vyrovnaně.
05:46
Šrumec před domácí brankou. Je vidět že hostující hráčkám zřejmě pomohl ten gól. Více tlačí do útoku.
04:40
Moravcová teď výborně a hlavně čistě zablokovala pokus jedné z hostujících hráček.
04:03
A je vyrovnáno. Akce hostujících hráček končí střelou na Petrákovou která po přesunu nestihla dostatečně vyrazit míček. Lehká chyba v obraně.
04:02
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Jitka Tóthová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:1).
02:55
Helclová teď zkoušela najít Němcovou která si obět nabíhala. Ale přihrávku jim zastavila jedna z hostujících hráček.
02:06
Hre je teď o trochu klidnější. Zřejmě oťukávání protihráček.
00:55
A je tu prví gól dnešního utkání. Moravcová si našla nabíhající Němcovou která backhandem překonává gólmanku Kalousovou.
00:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (1:0).
00:30
Nepovedená rozehrávka hostujících hráček končí nebezpečnou akcí domácí Zpěváčkové a Doležalové která minula tutovku.
00:05
A je rozehráno. Míček putuje na stranu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: hráči v poli: Leona Tancošová, Nela Havlínová, Jitka Tóthová, Tereza Šalátová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Lucie Spěváčková, Melánie Dubská, Andrea Doležalová
00:00
Hezké odpoledne ze sportovní haly Klimeška. Dnes je na pořadu dne 3 kolo 1. ligy žen. Představí se domácí tým žen proti hostujícím hráčkám z Litvínova.