4:1
4:1
- : -

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 8:3
24. Lucie Zavadilová, 26. Petra Bratschaedlová, 29. Petra Bratschaedlová, 40. Markéta Kociánová, 53. Natálie Neumanová, 55. Markéta Kociánová, 58. Kateřina Šímová, 59. Natálie Neumanová - 10. Kristýna Kleknerová, 31. Nina Schumannová, 41. Veronika Křečková; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jan Dlouhý; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Martina Zajícová 19 - Vendula Lisá 32; po třetinách: 0:1, 4:1, 4:1;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Potkaly se dva týmy se zcela opačným tabulkovým postavením. Se zebrami jsme toho ale v minulé sezoně odehráli dost, a podle toho jsme se snažili k utkání přistoupit. Vedoucí gól soupeře nás možná mohl rozhodit, naštěstí se tak ale nestalo. Do druhé třetiny jsme přeskupili síly, což se ukázalo pro  další vývoj jako rozhodující. Jsem rád, že jsme ukázali mentální i herní sílu. Mnoho zdaru Strašecí do dalších utkání.
Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér):
V dnešním utkání nám chybělo štěstí v koncovce a ke konci i nohy, čehož dokázali domácí využít. Děkujeme soupeři a hodně štestí v dalších duelech.
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:57
Střela Křečkové letěla těsně mimo branku domácích
58:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #85 Kateřina Šímová (8:3).
58:19
Backhand Šímové projel těsně kolem branky hostí
57:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #33 Klára Mečířová (7:3).
55:09
Janurová se skoro omylem dostala k balonku a hned střílí, Lisá je však připravena
54:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (6:3).
52:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #33 Klára Mečířová (5:3).
52:10
I přes zákrok hostující golmanky se ústeckým hráčkám podařilo míček dostat přes její záda a opět navyšují brankový náskok!
43:27
Měčířová v samostatném úniku se pokusila o další gól, bohužel zaběhla moc daleko a trefuje tak pouze nohu Lisé
42:18
Mečířová ze standartky před ústeckou brankou odpálila balonek na druhý konec hřište, ale míček se k ní po chvíli vrátil
41:47
Bratschaedlová hrudníkem zablokovala první pokus o střelu v ústeckém ostabení
41:11
Vyloučen hráč #8 Lucie Zavadilová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
40:54
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (4:3).
39:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #55 Eliška Janurová (4:2).
39:32
Kociánová po úniku a přihrávce od Janurové dává čtvrtý ústecký gól!
37:59
Špírková pouze do bloku dvou hostujících hráček
36:48
Vyloučen hráč #55 Eliška Janurová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
36:48
Vyloučen hráč #9 Leontýna Káralová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hrubost.
30:01
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #21 Veronika Křečková (3:2).
29:32
Mlatečková byla zblokována a míček se jí jen odrazil od čepele
28:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (3:1).
28:34
Souhra Bratschaedlové s Kociánovou opět přináší gól!
25:55
25:55
Bratschaedlová zkusila pinknout míček do branky a podařilo se jí to!
25:17
Mečířová trefuje pouze ruku Lisé
24:14
Zajícové se střela z poloviny odrazila od ramene
23:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:1).

15:28
Vyloučen hráč #14 Veronika Koulová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání.
12:21
Špírková bohužel promáchla střelu přímo na bránu
11:05
Neumanová bohužel zblokovala střelu Mlatečkové v přesilovce
10:50
Vyloučen hráč #14 Veronika Koulová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
09:52
Hudečková nohou zablokovala přihrávku Skořepové
09:41
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #6 Klára Bačkovská (0:1).
09:13
Mlatečková z levé strany zkouší připravenost Lisé
07:23
Další pokus Kleknerové o překonání ústecké golmanky zpoza brány, ta míček vyráží
05:57
Zajícové se nepodařilo chytit míček do rukou, naštěstí pro Ústí letěl dále za bránu