1:4
2:2
- : -

FBC Kutná Hora - Florbal Chomutov 5:8
17. Dominika Výborná, 18. Lucie Spěváčková, 22. Natálie Beranová, 43. Sabina Labudová, 59. Sabina Ašenbrennerová - 6. Simona Mock, 10. Petra Malecká, 24. Petra Malecká, 25. Natálie Königová, 32. Petra Malecká, 36. Natálie Königová, 46. Simona Pilíková, 48. Natálie Königová; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Martina Miksová 16 - Lucie Brandejská 33; po třetinách: 2:2, 1:4, 2:2;
Komentář domácích Štursa David (Trenér):
Těžké utkání s rychlým důrazným soupeřem, který navíc byl produktivní a trestal naše chyby. Z naší strany pořád příliš často chybně řešené situace 1 na 1. Na druhou stranu bylo vidět zlepšení v aktivní hře, kterou potřebujeme udržet celých 60 minut. Víme na čem o trénincích pracovat.
Blahopřejeme soupeři k vítězství a přejeme mu klidnou cestu domů.

Komentář hostů:
Krásné atraktivní utkání s kvalitním soupeřem.Dnes kvalitnější rozehrávka a síla v zakončení. Děkujeme soupeří za příjemné prostředí a super zápas. Díky moc
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
58:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #47 Nikola Knížová (5:8).
58:00
Poslední 2 minuty mají domácí hráčky na zdramatizování průběhu zápasu.
56:37
Zmatky u domácího týmu, který se nemůže dostat do souvislého tlaku.
54:40
Domácí to zkouší v 6 hráčkách v poli - čas neúprostně běží.
54:32
Timeout FBC Kutná Hora
53:32
Teď plno nepřesností na domácí straně
47:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Natálie Königová, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:8).
47:09
Dvakrát vedle, třetí se chytla - hosté celkem rychle využívají přesilovou hru.
46:33
Vyloučen hráč #13 Lucie Spěváčková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
46:33
Tak tohle byl tvrdý hit u mantinelu. Hostující hráčka se velmi těžko zvedá na nohy.
45:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (4:7).
45:17
Ajajaj.... pomalou rozehrávku z obrany vystihla Simona Pilíková - na nic nečekal a pohotovou střelou bere tří brankové vedení na stranu hostí.
42:37
První střela sice nevyšla - ale následná dorážka už vedla k radosti domácích.
42:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová bez asistence (4:6).
40:54
Lucka Spěváčková hned za čerstva vykoušela pohotovost gólmanky hostujícího týmu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:8
40:00
39:27
Přesilová hra z pohledu domácích nepřinesla výraznou šanci a tak zůstává skóre nezměněno.
37:27
Vyloučen hráč #12 Markéta Bártová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
37:27
Po navýšení rozdílu ve skóre tu máme rázem i první vyloučení - tzv. rychlá, svižná a přesná... sekera do hokejky útočící hráčky
35:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Natálie Königová, asistoval #10 Nela Fojtíková (3:6).
31:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:5).
31:40
A máme tu opět v zápase odskok hostujícího týmu o dvě branky.
30:18
Velmi dlouhá pasáž bez přerušení - tempo hry celkem vysoké a o šance tu není nouze!
28:03
Doležalová teď poctivě do obrany. Kutná Hora teď drží míček a snaží se uklidnit hru.
24:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Natálie Königová bez asistence (3:4).
24:19
Tady se vývoj hry mění každou minutou....
23:41
21:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #9 Andrea Doležalová (3:2).
21:20
Tlak hostujících - gól domácích. Domácí hráčky se konečně probudily a vyrovnávají obraz hry... skóre již naštěstí v prospěch domácích.
20:20
Domácí jsou zatím myšlenkami v šatně - hostující hráčky si berou na své hokejky úvodní tlak 2. třetiny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:9
20:00
19:59
Konec první třetiny končí za brankou hostí a my se prozatím loučíme za stavu 2:2.
19:46
Nádherný protiútok 2v1 - bohužel ho domácí hráčky nevyužily.
18:22
Tlak domácích opět přetaven ve vyrovnávací gól!!!! Nyní mají domácí menší převahu.
17:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:2).
16:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #12 Melánie Dubská (1:2).
16:29
Výhodu odloženého vyloučení dokončila ke snížení stavu Domča Výborná!
14:16
Sába Ašenbrennerová teď vystihla přihrávku hostující obrany a šla sama na brankářku hostí - bohužel svoji kličku nedotáhla do konce.
13:20
Fantastický save předvedla Martina Miksová proti útoku hostujících hráček - skvělý přesun!
11:33
Brankářka hostí zatím bez sebemenších problémů kryje pokusy domácích - na druhé straně opět zvoní tyč domácí branky.
09:21
Hra je sice vyrovnaná - ovšem hostující hráčky proměňují svůj tlak a zvyšují na 0:2.
09:19
07:22
Hostující opět hrozí - střelba do tyče je dalším varováním pro domácí.
05:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock, asistoval #19 Viktorie Rázková (0:1).
05:19
Po nepřesnější pasáži se hostující hráčky ujímají důrazem na brankovišti vedení 0:1
01:47
Chomutov teď díky serii střel zaměstnává Miksovou.
00:31
První útok domácích končí diky střele Trpišovské na tyčce - kontruje tým hostí, naštěstí nijak nebezpečně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Natálie Kamenická, Barbora Suková, Petra Malecká, Barbora Vaňková, Adriana Hýsková
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Dominika Němcová, Sabina Labudová, Natálie Trpišovská