3:1
2:0
- : -

Aligators Šitbořice - TJ Centropen Dačice 6:1
2. Tereza Lengálová, 24. Tereza Lengálová, 25. Tereza Lengálová, 26. Anna Hanusová, 44. Tereza Lengálová, 56. Tereza Lengálová - 35. Adéla Lélyová; rozhodčí: Tomáš Húska - Martin Kozáček; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 23 - Kateřina Pospíchalová 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:0;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Za 3 body jsme rádi, to ano, ale zápas nebyl absolutně podle našich představ. Bylo to takové rozlítané, uběhané, bez systému. Ale tři body jsou naše, což je důležité. Doufám, že zítra navážeme na výkon z poháru a zápas se Znojmem bude úplně jiný. I tak bych chtěl holkám moc poděkovat za oddřený zápas a 100% nasazení. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí v dalších utkáních.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
Z mého pohledu vydařená premiéra, co se týká výkonu. Bohužel výsledek je takový, jaký je. Zápas se lámal ve dvou krátkých pasážích. Nejprve ve druhé třetině, kdy jsme inkasovali tři slepené góly. Nicméně dokázali jsme se ještě zvednout, vstřelit gól a vytvořit si šance. Jejich neproměňování, a to tedy po celý zápas, nás stálo lepší výsledek. Druhá pasáž důležitá pro vývoj zápasu byla dvě oslabení hned po sobě během závěrečné třetiny, která nás stála síly a čas. Na holky jsem ale moc pyšný, zápas odmakaly a byly dnes domácím rovnocenným soupeřem. Aligatorkám gratuluji k výhře a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
57:30
Aligátorky kombinovaly a a chtěly dopřát Lengálové dvojitý hattrick, ale hostující obrana byla proti
55:04
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #6 Pavla Buráňová (6:1).
55:04
Osvědčená kombinace opět úřaduje, Buráňová na Lengálovou a máme tu přesilovkový gól
53:50
Aligátorky kombinovaly, první střela do bloku, druhá vysoko nad
53:25
Vyloučen hráč #15 Barbora Šmahelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
53:10
Lisová se vrací do hry a hned prověřuje Kulíškovou
51:50
Lengálová ze středu trefuje spojnici, následně Váňová o milimetry minula pravý vikýř
51:10
Vyloučen hráč #3 Aneta Lisová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:02
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová bez asistence (5:1).
43:02
Odražený balónek z rohu doplul k volné Lengálové do brankoviště a ta zvyšuje na 5:1
39:55
Poklidný konec narušila střela domácích, která byla tečovaná a ještě nadělala problémy Pospíchalové, stav však zůstává nezměněn
38:15
Lélyová při chuti, dostala přihrávku a šla středem sama na branku, trefila však břevno
37:20
Velká šance Petrlíkové, zakončení šlo ale vedle
36:16
Odrážená v brankovišti domácích řeší lapením balónku Kulíšková
34:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #6 Denisa Kolářová (4:1).
34:33
Lélyová dostala nabito na roh velkého brankoviště a nekompromisně proměňuje
32:40
Hezká akce domácích končí  výborným zákrokem Pospíchalové
30:29
Další akce Lélyové, která šla znovu do souboje s domácí gólmankou, opět vyznívá ve prospěch Kulíškové
25:36
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #9 Jolana Peterková (4:0).
25:36
Dorážka Hanusové končí za zády Pospíchalové a domácí tak odskakují na rozdíl 4 branek
24:16
24:16
A hattrick je dokonán. Střela Lengálové byla před brankou tečována a zapadla do sítě
23:36
23:36
Buráňová zakombinovala s Lengálovou, která dává svojí druhou branku. Dočkáme se hattricku?
16:56
Dačice se hned po skončení oslabení dostaly do šance, avšak střela skončila vedle
15:10
Dačice už dvakrát vyhodily a jejich branka nebyla nijak ohrožena
14:16
Vyloučen hráč #11 Gabriela Křemelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.