1:2
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:11
14. Darina Axmannová, 17. Darina Axmannová, 45. Darina Axmannová - 7. Nela Houšťová, 9. Marie Pelánová, 9. Eliška Willmannová, 16. Marie Bartušková, 17. Bára Procházková, 22. Eliška Willmannová, 29. Bára Procházková, 38. Marie Pelánová, 38. Eliška Nesnídalová, 56. Eva Smutná, 59. Nela Houšťová; rozhodčí: Vladislav Tuček - Karel Pavelka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová ? - Veronika Šplíchalová -3; po třetinách: 2:5, 0:4, 1:2;
Komentář domácích Janošek Adam (Trenér):
Naprosto laxní vstup do zápasu a neuvěřitelné množství neproměněných šancí pro nás znamenalo porážku rozdílem třídy. A to ještě můžeme děkovat brankářce Gábině Kotyzové, že výsledek nebyl mnohem horší. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu na jih moravy.
Ještě poděkování fanouškům za skvělou podporu.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
Po dvou těsných výhrách jsme dnes rádi, že to proběhlo více v klidu. Oproti poslednímu zápasu jsme lépe nakládali s nabídnutými šancemi. Nyní už se naše myšlenky upínají k poháru. Děkujeme soupeři za fér utkání a divákům za fajn atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
58:33
Vyloučen hráč #96 Lucie Řeháková družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
58:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #3 Veronika Šplíchalová (3:11).
58:16
Tzv. 20 nad led.
56:54
Závěr utkání patří Znojmu.
55:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (3:10).
50:12
Za poslední 2 minuty Kotyzová zlikvidovala 5 střel hostí
46:45
Willmannová trefuje tyč.
44:38
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #28 Jana Dreiseitlová (3:9).
44:37
Darina Axmannová završuje HATTRICK!
44:06
Halou se žene divácká vlna, které se účastnilo 7 ks diváků.
43:06
Michal Bílaška začal fandit, děkujeme!
41:01
Zmatek na brankovišti uklidňuje Šplíchalová.
40:01
Úvodní buly pro Znojmo, které se dostává na polovinu Přerova a drží míček.
39:46
Vyloučen hráč #11 Eva Smutná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
37:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Eliška Nesnídalová bez asistence (2:9).
37:37
Rychlý protiútok končí dalším gólem hostí.
37:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová bez asistence (2:8).
35:00
Další třela hostí končí na mantinelu.
29:59
Černá netrefuje brázdnou bránu.
28:43
Opět chyba při střídání, Willmannová nachází osamocenou Procházkovou před domácí brankou.
28:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #10 Eliška Willmannová (2:7).
27:10
Kotyzová zázračně chytá Bartuškovou.
24:31
Smutná ze středu  minula branku
21:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #10 Eliška Willmannová, asistoval #37 Bára Procházková (2:6).
21:34
Procházková nachází krosem Willmannovou.
19:58
Poslední nahození Přerova likviduje golmanka.
19:07
Hned po rozehrání trefuje Axmannová rameno hostující golmanky.
19:04
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
16:38
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #11 Božena Gaborová (2:5).
16:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:5).
16:14
Zmatek při střídání domácích využívá duo Procházková Bartošková.
15:18
Podobný gól jako druhý, Kotyzová první střelu vyrazila a druhá střela končí za brankovou čárou.
15:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #11 Eva Smutná (1:4).