0:3
1:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Torpedo Havířov 4:6
5. Jitka Romančáková, 13. Alena Šrámková, 15. Jaroslava Bálintová, 58. Jaroslava Bálintová - 10. Alexandra Glasová, 12. Natali Kalábová, 28. Niki Kalábová, 31. Niki Kalábová, 34. Natali Kalábová, 57. Natali Kalábová; rozhodčí: Ondřej Jiránek - David Richter; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Klára Karlíková 17 - Veronika Jalcsová 18; po třetinách: 3:2, 0:3, 1:1;
Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér):
Na naší hře vidím velký pokrok a aktivita hned od začátku nám pomohla k parádnímu vstupu do utkání. Bohužel jsme nedokázali udržet toto tempo, kde tomu pomohlo i zranění jedné naší hráčky a soupeř toho využil. Dále nás mrzí i několik nevyužitých prázdných branek, které by tomu výsledku v náš prospěch také pomohly. Naopak Havířov využil skoro všechny naše chyby, které jsme vytvořili a na první tři body si budeme muset počkat. Děkuju našim hokám za předvedenou hru a budeme se zítra těšit na Třinec.
Děkujeme i soupeři za utkání.
Komentář hostů Březina Josef (Trenér):
Jsme velmi rádi, že vstup do sezóny se nám podařil vítězně. První třetina bohužel nebyla podle našich představ, ale v druhé třetině už jsme převzali kormidlo my. Děkujeme soupeřům za utkání a přejeme zítra hodně štěstí. Počasí vyšlo krásně.
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:00
Rtyně je v šesti, ale více šancí skórovat má Havířov.
57:24
Rtyně v přesilovce snižuje skóre na 4:6
57:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (4:6).
56:32
Kalábová Natali s Kalábovou Niki si vyměnily 3 nahrávky před soupeřovou bránou a střílí další gól.
56:31
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (3:6).
55:34
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:30
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:11
Havířov úspěšně ubránil přesilovku Rtyně.
51:11
Rtyně oslabení ubránila a teď si zahraje přesilovku.
51:10
Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
49:02
Vyloučen hráč #2 Jaroslava Bálintová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:40
Havířov za tuto třetinu téměř nedostal na rtyňskou polovinu.
43:58
Rtyně opakovaně napadá havířskou bránu, ale snížit skóre se jim nedaří.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
38:35
Řeháková dostává dlouhou nahrávku na mantinel, ale její možnost střílet překazila havířovská obránkyně.
35:25
Bálintová přijímá krásnou nahrávku před havířovskou bránu, ale bohužel trefuje golmanku.
34:00
Duo Kalábových opět útočí a střílí další gól pro Havířov.
33:59
30:42
Hráčka s číslem 66 sama zaběhla za obranu, její střela však mířila na rtyňskou golmanku, ale ta její střelu odrazila do brány a navýšila tak havířovské skóre.
30:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová bez asistence (3:4).
27:37
Kalábová Niki vybíhá přes celé hřiště, střílí a vyrovnává na 3:3
27:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (3:3).
17:59
Rtyně krásně kombinuje, ale Havířov jim šanci na navýšení nedává.
14:39
Rtyně v přesilové hře navyšuje skóre na 3:2
14:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (3:2).
14:03
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
12:57
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Alena Šrámková, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (2:2).
11:51
09:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Alexandra Glasová, asistoval #19 Lucie Giecková (1:1).
09:55
Glasová střílí na levou tyč a střela se odráží do brány.
04:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #21 Lenka Ondráčková (1:0).
04:42
Romančáková z výběhu střílí a otevíra skóre zápasu.
01:03
Oba týmy si vytvářejí své první šance skórovat.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Klaudie Ryšková, Alexandra Glasová, Sabrina Moravcová, Marika Marečková, Hana Brůžková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Klára Karlíková; hráči v poli: Nikola Brejtrová, Jitka Romančáková, Jaroslava Bálintová, Kateřina Svatoňová, Lenka Ondráčková