1:0
1:1
- : -

FBC Dobruška - FBC Intevo Třinec  4:1
5. Diana Peterová, 18. Eliška Buchalová, 32. Kateřina Poláčková, 56. Eliška Buchalová - 41. Lucie Mišúnová; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 1 + Natálie Balková 4:1; využití: 0:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Karolína Špačková 26 - Simona Pytlíková 34; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:1;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Ještě před týdnem jsem nevěřil, že zažiju to co se dneska stalo. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli si první zápas zahrajeme opravdu doma. Ale dopadlo to za pět dvanáct a splnil se nám všem sen, o kterém jsme léta snili. K zápasu mám málo. Chvíli jsme se sžívali s tím, že hrajeme na kompletní tři lajny. Ale jinak jsme fungovali poctivě dozadu a nebezpečně dopředu. Naše branky byly po pěkných kombinacích a škoda že jsme nevytěžili z našich útoků více, ale soupeři zachytala skvěle gólmanka, stejně jako nám. Díky holkám za odmakané utkání a soupeři za fér zápas. Rozjezd sezóny snový, ale od zítra zase na značkách a jedeme od znova. A samozřejmě díky fanouškům!
Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér):
Dnes to bohužel nevyšlo podle představ. Trápíme se s produktivitou a to nám sráží celkový výkon. Dneska rozhodly neproměněné šance, špatné přebírání v obranném pásmu a neotřesitelné odhodlání domácích pokřtít novou halu vítězně. Velká pochvala pro naše holky ve 3. třetině, kdy jsme určovaly tempo hry a vytvořili si dobrý lauf, který jsme bohužel plně nevyužili. Pochvala oběma gólmankám a gratulace domácí Dobrušce!
60:00
Hráčka utkání domácích: č. 21 Karolína Špačková
Hráčka utkání hostů: č.1 Simona Pytlíková
60:00
Dnešní utkání sleduje 134 diváků. Děkujeme!
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:59
Dobruška vítězí, a my holkám moc děkujem za neuvěřitelný výkon.
59:40
Hala bouří, fanoušci povzbuzují holky v posledních vteřinách.
58:11
Hostující hráčky se snaží o sto šest, aby daly gol.
57:09
Vyloučen hráč #8 Natálie Balková družstva FBC Dobruška na 2+2 minuty za hrubost.
57:00
Hostí odvolávají brankářku.
56:36
Hostující hráčka běží sama na bránu, bohužel minula.
55:37
V hale je neskutečná atmosféra a to díky domácímu kotli, děkujeme!!!
55:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #63 Eliška Buchalová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (4:1).
55:22
Poláčková, Buchalová... a je to GOL!!!
54:50
Horáková dává neuvěřitelnou střelu na branku, ale bohužel minula.
53:50
Domácí holky se snaží zvýšit skóre.
53:00
Hostující hráčka střílí, ale domácí golmanka drží svůj tým!
51:18
Timeout FBC Intevo Třinec
45:15
Míček na dobrušské straně, ale hostující hráčka branku netrefila.
44:31
Havlíčkové zazvonila tyč.
43:21
Hostující hráčka střílí, ale domácí golmanka krásně zachytala.
42:30
Březovská střílí, branku minula.
40:45
Hostující hráčky na Dobrušku vlétly hned ze začátku střílí gol.
40:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #4 Klára Kociánová (3:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
38:38
Buchalová je dnes rychlá, asi se vyspinkala do růžova.
37:25
Dobrušká golmanka neskutečně vychytala třelu střelu helmou!
34:01
Vyloučen hráč #17 Michaela Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
33:23
Bálkové a Havlíčkové to ve svém domovském klubu jde neskutečně dobře, holky děkujeme!!
31:50
Dnešní utkání sleduje 134 diváků, děkujeme!!!
31:1O
V Dobrušském kotli se rozhořelo, Poláčková střílí GOL!!
31:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #63 Eliška Buchalová (3:0).
27:00
Dobruška ubránila oslabení a Bartošová zase lítá na hřišti.
25:32
V Dobrušském kotli začlo "hořet" fanoušci se probouzí, a podporují hráčky v oslabení.
24:59
Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:05
Hostující hráčka na míčku, ale branku nestřílí.
19:34
Buchalová dává krásnou přihrávku na Poláčkovou, ale bohužel branku nedala.
17:28
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #63 Eliška Buchalová, asistoval #13 Sandra Peterová (2:0).
17:28
Buchalová střílí a dává GOL!!!
16:50
Bartošová ztrácí míček na domácím brankovišti, ale hostující hráčka střílí nad.
15:30
Máje Havlíčkové to v dresu Dobrušky moc sluší!
11:11
Bašová střílí, branku bohužel minula
09:54
Na hřišti holky z hor! Buchalová, Bartošová, Havlíčková a Bálková
09:20
Holky z Dobrušky se dnes na zápas očividně dobře vyspaly, jde jim to skvělě!
07:28
hostující hráčka třílí na bránu, ale minula
04:57
Jedličková přihrává Peterové a ta dostává domácí tým do vedení!
04:47
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #11 Adriana Jedličková (1:0).
03:50
domácí holky šly dva na jednoho, ale nahrávka od Bartošové na Buchalovou nebyla přesná

02:14
Eimannová střílí na branku, ale golmanka chytá
00:01
Buly pro hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Alina Zelena, Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Adéla Šibrová, Lucie Mišúnová
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Sandra Peterová, Veronika Eimannová, Magdaléna Bašová