1:1
0:2
- : -

Aligators Šitbořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:5
11. Iva Váňová, 12. Jolana Peterková, 28. Tereza Lengálová - 5. Bára Procházková, 11. Eva Smutná, 29. Daniela Cihlářová, 43. Marie Bartušková, 53. Marie Pelánová; rozhodčí: Jan Kouba - Martin Kozáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 35 - Nikol Krulová 31, Veronika Šplíchalová 0; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Výborný zápas za nás. Bohužel pár obraných chybek soupeř perfektně trestal a zaslouženě vyhrál. Ale za mě pozitivní zápas, holky předvedly bojovnost a sílu. V obraně zodpovědně, v útoku kreativně. Je začátek sezóny, takže chybky vypilujeme a ve zbytku sezóny nás čekají skvělá utkání.
Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
První zápas sezóny, možná trochu nervozity, kdy nám to dnes moc nelepilo a bylo tam dost technických chyb. Jinak klasický zápas s nepříjemnými Aligárkami. Nám dnes fungovala dobře obrana v čele s brankářkou. Dopředu jsme působili nebezpečněji a zejména ve 3. třetině jsem měl pocit, že máme zápas pod kontrolou, právě tato část zápasu dnes rozhodla. Chválím celý tým a mám radost, že jsme do sezóny vstoupili tříbodově. Děkujeme soupeři a našim fanouškům za podporu. Hezký zbytek nědele.
52:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #10 Bára Brančová (3:5).
50:03
Hostující tým hraje v plném počtu
48:03
Vyloučen hráč #13 Soňa Dibelková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
42:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #15 Daniela Cihlářová (3:4).
42:11
Bartušková vyslala nádhernou bombu na bližší tyč a vymetla pavučiny v brance domácích.
28:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #66 Marie Bartušková (3:3).
28:31
Tiki taka mezi Bartuškovou a Cihlářovou vyústila ve 3. gol Znojma
27:18
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #28 Anna Hanusová (3:2).
27:18
Lengálová posouvá domácí do vedení
21:50
Míček zatím drží víc tým hostů.
20:01
Úvodní buly druhé části získal tým hostů.
11:30
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:2).
11:30
Peterková snižuje na stav 2:2
10:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #15 Daniela Cihlářová (1:2).
10:39
Smutná vymetla šibenici v pravém rohu
10:00
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová z trestného střílení (1:1).
10:00
Ivča Váňová snižuje na 1:1
09:59
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Veronika Šplíchalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
09:30
Díky Tereze Lengálové bude nájezd domácích
08:25
Vyloučen hráč #9 Jolana Peterková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra rukou.
08:25
Hosté budou hrát přesilovou hru.
04:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #11 Eva Smutná (0:1).
04:07
Tým hostí se dostává do vedení díky Báře Procházkové.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Daniela Cihlářová, Soňa Dibelková, Bára Procházková, Marie Bartušková, Eva Smutná
00:00
Line-up domácích Aligators Šitbořice: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Martina Horáková, Kristýna Kršková, Jana Kubalíková, Sabina Mátlová, Karolína Kohoutková