1:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - TJ Centropen Dačice 2:3
20. Darina Axmannová, 42. Anna Němcová - 10. Barbora Kratochvílová, 22. Kristýna Minářová, 50. Andrea Distelová; rozhodčí: Daniel Kotzur - Jan Adamík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nikola Perutková 26 - Kateřina Pospíchalová 27; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Dnes vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Bohužel rozhodla naše produktivita a nepromněňování šancí. Děkujeme divákům a soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
Dnes byl k vidění vyrovnaný a bojovný zápas s šancemi na obou stranách. Oba týmy se trápily v koncovce a skvěle zachytaly obě brankářky. Ačkoliv jsme se nedostali do optimálního tempa, můžeme být šťastní, že jsme nakonec vyválčili tři body, i když závěr byl infarktový. Děkuju holkám za vůli a nasazení a soupeřům za zápas. Zároveň jim přeju mnoho štěstí do dalších duelů.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
58:00
Blíží se nám konec utkání a Přerov se snaží všemi silami dorovnat.
54:31
Timeout FBC Přerov
52:00
Dačice využívají přesilové hry k opakovanému útoku na domácí branku.
51:40
Vyloučen hráč #69 Nikola Řezníková družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
49:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #21 Adéla Lélyová (2:3).
49:19
Rozehrávkou z rohu a rychlým doražením z brankoviště se dostávají Dačice opět do vedení.
46:00
Dačice se dostaly do silné pozice a odstřelují branku domácích, zatím neúspěšně.
44:00
Hra se nám začíná vyostřovat.
41:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #14 Jana Boháčová (2:2).
41:51
Začátek třetí třetiny se sice odehrával na polovině domácích, avšak to se rychlou akcí obrátilo v dorovnání Přerova na 2:2.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
37:00
Gólmanka hostů opět ukazuje své schopnosti, Přerov se přes ni nedokáže probojovat.
32:00
Hra je opět vyrovnaná, Přerov vyráží více do útoku, avšak obrana hostů není vůbec k smíchu.
27:40
Gólmanka Dačic dnes předvádí úžasný výkon, nyní se jí podařilo zablokovat 3 střely v řadě.
26:00
Hra se z větší části odehrává na polovině Přerova, Dačice opakovaně útočí na bránu domácích, zatím bez úspěchu.
21:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (1:2).
21:52
Rychlou akcí se Dačice dostávají do vedení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
19:39
Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #11 Božena Gaborová (1:1).
19:06
Rozehrávkou od mantinelu s následnou nahrávkou na střed, vyrovnává Přerov stav utkání na 1:1.
15:00
Tempo hry je rychlé, týmy se střídají v útocích, které většinou končí slušnými zákroky obou brankařek.
09:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (0:1).
09:26
Barboře Kratochvílové týmu hostů se po téměr sólo akci daří získat svému týmu první gól.
08:00
Oba týmy se střídají v útocích, avšak žádnému se nedaří zásadní akcí získat vedení.
05:00
Brankařka domácích šikovně blokuje dvě po sobě jdoucí střely.
01:30
Hra začala vyrovnaně, avšak Přerov lehce vede v šancích na získání branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kotzur a Jan Adamík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Kateřina Pospíchalová; hráči v poli: Barbora Šmahelová, Barbora Kratochvílová, Denisa Kolářová, Andrea Distelová, Adéla Lélyová
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Nikola Perutková; hráči v poli: Jana Dreiseitlová, Darina Axmannová, Jana Hrčková, Anna Němcová, Jana Boháčová