3:0
1:0
- : -

FBC Dobruška - Torpedo Havířov 7:1
7. Adéla Vávrová, 17. Eliška Buchalová, 19. Diana Peterová, 26. Veronika Eimannová, 27. Victoria Bartošová, 29. Adriana Jedličková, 46. Adriana Horáková - 15. Niki Kalábová; rozhodčí: Daniel Jireček - Lukáš Picek; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Karolína Špačková 29 - Lucie Waloszková 29; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:0;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Dneska to byl takový rozháraný zápas, do tempa a souhry jsme se dostávali oproti včerejšku těžko. Buď to kazilo přerušení, nebo vyloučení. Ale díky produktivitě z prvních dvou třetin jsme si zajistili pohodlný náskok. Soupeř se dostal trochu do hry až ve třetí části, když mu pomohlo další rozkousování hry vyloučeními. Jinak ale ale pochvala za nasazení během celého víkendu. Skvělý start do ligy a zasloužených šest bodů. Jedeme dál. Děkujeme opět skvělým fanouškům, kteří si i dnes v hojném počtu našli cestu do naši krásné nové haly. Přejeme šťastnou cestu domů Havířovu a děkujeme za zápas.
Komentář hostů Kuča Jaroslav (Trenér):
Dneska to bylo úplně jiné utkání než včera.Byl to zápas ve vysokém tempu bohužel nám utekly dvě třetiny. Za třetí třetinu holky zaslouží obrovský potlesk za nasazení a bojovnost chyběla jenom golová tečka. Výsledek tomu vůbec neodpovídá. Děkujeme soupeři a gratulujeme k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
58:29
K nejmenším se přidali i fanoušci na tribuně a podporují holky v posledních minutách zápasu.
57:04
Havířov přesilovku nevyužil.
55:26
Nejmenší fanoušci Dobrušky podporují tým o sto šest, děkujeme!!
55:04
Vyloučen hráč #30 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
53:44
Bartošová střílí ale bohužel vysoko nad bránu, drží se za hlavu.
49:57
Havířov přesilovku nevyužil, a Zeisková je zpět ve hře.
48:19
Domácí brankařka v oslabení svůj tým velmi dobře drží.
47:57
Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra rukou.
45:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #30 Adriana Horáková, asistoval #19 Sandra Peterová (7:1).
45:25
Horáková běží na bránu, a skóre pro domácí tým zvyšuje!!
42:00
Peterová přihrává na Jedličkovou, ale ta bránu minula.
39:56
Bartošová střílí, ale hostující golmanka svůj tým drží.
39:19
Hostující hráčky jsou v plném počtu.
38:15
Vyloučen hráč #24 Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
37:30
Domácí hráčky se snaží využít přesilovku.
37:16
Vyloučen hráč #77 Lucie Kadlecová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:45
Buchalová šla do výjezdu s míčkem, ale skóre pro domácí nezvyšuje.
32:00
Domácí golmanka neskutečně zachytila sřelu hostující hráčky.
30:40
Hostující hráčky nedokázaly přesilovku využít.
30:07
Špačková drží domácí tým jak je to jde!
28:23
Vyloučen hráč #6 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
28:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Adriana Jedličková bez asistence (6:1).
28:08
Dobruška podruhé v zápase využívá přesilovku.
27:56
Jedličková vymetla roh branky, a dává gol!!
27:17
Vyloučen hráč #40 Sabrina Moravcová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra bez florbalky.
27:06
Dnešní utkání sleduje 95 diváků, děkujeme!!!
26:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 Victoria Bartošová, asistoval #7 Eliška Buchalová (5:1).
26:59
Buchalová, Bartošová... a je z toho krásný gol, a holky svoje skóre zvyšují!!
25:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (4:1).
18:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (3:1).
17:40
Peterová využívá chyby hostující brankářky a zvyšuje skóre!!
16:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Eliška Buchalová, asistoval #30 Adriana Horáková (2:1).
16:38
Dobruška přesilovku využila co nejlépe mohla, Buchalová dostává svůj tým do vedení.
15:36
Dobrušský kotel začal hučet a podporuje domácí hráčky v přesilovce.
15:05
Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
Je pět minut do konce a stav utkání je vyrovnaný.
14:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (1:1).
11:56
Bartošová, Buchalová, Poláčková krásná souhra mezi holkama před hostující bránou.
10:20
Březovská střílí, ale skóre pro domácí nezvyšuje.
06:46
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #15 Adriana Jedličková (1:0).
05:40
Buchalová přihrává Bartošové, ale ani ta první bod pro domácí nedává.
03:35
Hostující hráčka skončila na střídačce domácích.
03:18
Horáková střílí na bránu, ale minula.
01:18
První střelu Havířova domácí golmanka chytá.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Lukáš Picek.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Klaudie Ryšková, Hana Brůžková, Alexandra Glasová, Sabrina Moravcová, Marika Marečková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Markéta Zeisková, Adriana Horáková, Diana Peterová, Adriana Jedličková, Adéla Vávrová