2:0
2:2
- : -

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha 7:4
12. Eliška Zubová, 13. Šárka Hromková, 20. Jolana Chládková, 25. Linda Srbová, 30. Kateřina Formánková, 42. Eliška Kalibová, 43. Eliška Tázlerová - 4. Žaneta Davidová, 15. Viola Kratochvílová, 54. Tereza Janikovičová, 59. Žaneta Davidová; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Radek Brych; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 23 - Karolina Hujerová 16; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:2;
Komentář domácích Ježil Dan (Trenér):
V prním zápase sezóny se nám podařilo zvítězit, a to především díky vydařené druhé třetině a nástupu do té třetí. Poté naše tempo trochu opadlo, naštěstí však soupeř nevyužil všechny své šance (což se ovšem dá říci i o nás). Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
V prvním utkání sezóny se ukázalo, že v týmu máme kvalitu, nicméně s ohledem na nízký věk holek nám zatím chybí dostatek zkušeností na to, abychom mohli dnes vyhrát. Herní projev byl dobrý, ale s drobnými výpadky. V útoku jsme si dokázali vytvořit spoustu zajímavých situací a střeleckých pozicí, které jsme ale většinou bohužel nedokázali proměnit.
60:00
Střely ve 3. části: 7:13
60:00
58:44
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (7:4).
53:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Tereza Janikovičová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (7:3).
49:37
Timeout Panthers Praha
42:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Eliška Tázlerová, asistoval #68 Šárka Hromková (7:2).
41:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #66 Eliška Kalibová bez asistence (6:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
29:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Kateřina Formánková, asistoval #22 Eliška Tázlerová (5:2).
24:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #90 Linda Srbová, asistoval #3 Nicola Braunová (4:2).
20:36
Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Jolana Chládková bez asistence (3:2).
14:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (2:2).
12:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #22 Eliška Tázlerová (2:1).
11:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Eliška Zubová, asistoval #22 Eliška Tázlerová (1:1).
03:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #26 Adriana Vebrová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vycpálek a Radek Brych.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Tereza Janikovičová, Lucie Dryáková, Viola Kratochvílová, Aneta Navrátilová, Nikola Vostřáková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Kateřina Formánková, Šárka Hromková, Nicola Braunová, Kristýna Mandíková