3:0
6:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice 14:3
2. Kristýna Jirásková, 4. Lucie Baldreichová, 5. Emilie Skalíková, 14. Barbora Fáčková, 19. Sofie Skalíková, 22. Lucie Bohumínská, 26. Lucie Baldreichová, 38. Andrea Břeská, 44. Emilie Skalíková, 45. Nikola Skoková, 46. Agáta Saffertová, 49. Agáta Saffertová, 53. Eva Křtěnová, 56. Karolína Lískovcová - 8. Liliana Šindelářová, 10. Karolína Bláhová, 12. Karolína Bláhová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karolina Bačková -3 - Veronika Novotná ?; po třetinách: 5:3, 3:0, 6:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Netrefa): Naprosto rozpačitý začátek, warm-up ve výborném tempu, nastavení na zápas příkladné, první minuty 1. třetiny podle představ, poté přišlo nemožné povolení a Tatran se zaslouženě dostal zpět do zápasu. 2. a 3. třetinu jsme odehráli ve velké rychlosti a tempu, přidávali góly, tak to má být!
60:00
Komentář trenéra hostů (Marek Michálek): Spousta situací k řešení, skvělé utkání, kde se ukázala síla soupeře. Pro nás hodně zápasových zkušeností a obraz toho na čem dále pracovat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání.
60:00
55:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (14:3).
52:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #21 Alica Brodňanová (13:3).
48:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Agáta Saffertová, asistoval #55 Emilie Skalíková (12:3).
45:57
44:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (10:3).
43:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #93 Agáta Saffertová (9:3).
40:00
40:00
37:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #55 Emilie Skalíková (8:3).
25:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (7:3).
21:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #28 Karolína Lískovcová (6:3).
20:00
20:00
18:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (5:3).
13:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #55 Emilie Skalíková (4:3).
11:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (3:3).
10:08
Vyloučen hráč #5 Barbora Vávrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
09:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #77 Adéla Bořilová (3:2).
07:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #91 Liliana Šindelářová bez asistence (3:1).
04:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (3:0).
03:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #5 Barbora Vávrová (2:0).
01:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:0).
01:06
První střela utkání a hned první gol
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Adéla Bořilová, Jessica Kabelková, Liliana Šindelářová, Anna Kateřina Jandová, Lucie Nádeníková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Sofie Skalíková, Barbora Fáčková, Andrea Břeská, Emilie Skalíková, Aneta Salehová