1:0
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 9:1
8. Nela Sikorová, 11. Karolína Šimková, 12. Dagmar Hradilová, 19. Nela Kubalčíková, 19. Dagmar Hradilová, 19. Vendula Podsedníková, 26. Nela Sikorová, 41. Nela Sikorová, 41. Blanka Gajdošová - 45. Viktorie Hrazdírová; rozhodčí: Jakub Palowski - Vít Morkes; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Gereková 9 - Anna Nováková 21; po třetinách: 6:0, 1:0, 2:1;
Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér):
První zápas v nové sezóně, pro některé naše hráčky první setkání s juniorskou ligou. Jsme rádi, že jsem zápas zvládli, ale obzvlášť ve druhé třetině jsme hráli vlažný florbal. Máme na čem pracovat a zítra nás čeká velice těžký souboj. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Sukup Ondřej (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za prověření naší fyzičky a obranné činosti.
55:24
Vyloučen hráč #76 Barbora Bestová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
53:44
po trestném úderu domácích se míček dostal k Martiníkové a ta přízemní střelou vyprášila kalhoty hostující golmanky
52:50
Mozdřenová si udělala výlet z obrany až před branku a napálila golmanku do masky
48:40
hra se přelévá ze strany na stranu, ale nic z toho
46:31
Hosté se opět odstali na půlku soupeře, kde se chvíli udrželi a pak o míček přišli
46:03
další závar před Židenickou brankou po střele Gajdošové
44:57
Bestová se dostala k míčku vedle malého brankoviště a posílá ho do protějšího rohu hřiště
44:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (9:1).
40:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (9:0).
40:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #27 Barbora Poláchová (8:0).
37:32
postupná rozehrávka hostů vyprodukovala protiútok Sikorové, která končí s míčkem za brankou.
34:25
Domácí obránci si při postupné rozhrávce narazili o soupeře, hra ovšem končí v rohu hřiště
32:48
Zajímvá šance hostů, domácí golmanka vytasila hasící zákrok
30:24
Míček po střele na branku hostů skákal brankovištěm, Bestová ho netrefila
30:20
Hosté rozhráli takže se míčku na půlcí čáře zmocnila Podsedníková, na pokyn ze střídačky "BREJK, pojď BREJK" se vydala směrem k vlastní brance
26:58
Mozdřenová posílá nahrávku do středu na nabíhající Sikorovou, ta háže backhandem dvcet nad led na zadí tyč
25:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (7:0).
23:09
Rozehrávka hostů vedla k slibné šanci domácích, ze které se Gajdošová vyděsila a netrefila míček
21:37
po úvodním "tlaku" odevzdávají hráčky v modrém soupeři
20:17
První akce druhé třetiny na hokejkách domácích, přestávkové broušení zubů neomohlo
18:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková bez asistence (6:0).
18:32
Děvčata, takhle by to nešlo, jak to mám stíhat zapisovat? tři fíky za půl minuty
18:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #20 Nela Sikorová (5:0).
18:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (4:0).
15:34
Domácí hráčky zvolily taktiku na jistotu, každý vybojovaný míček odpaují na druhou stranu hřiště
14:27
Židenice sehrály solidní krosovku, která skončil na ruce domácí golmanky
13:44
Vyloučen hráč #28 Natálie Jedličková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
13:44
v rohu před domácí střídačkou se něco stalo, ale přes střídačku jsem neviděl co, domácí budou hrát oslabení
12:00
Martiníková zachytila rozehrávku a sama před brankou se rozhodla neztrapnit golmanku a míček sportovně hodila vedle
11:37
10:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #55 Nela Martiníková (2:0).
10:40
Po sérii přesných nepřesností dostala Podsedníková zadovkou míček přes Šimkovou k Martiníkové a její vyraženou střelu pak dorazila Šimková do branky
09:00
Poláchová pálí v solidní pozici vedle
08:42
Plácaný závar před brankou Židenic
07:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #12 Abigail Mojová (1:0).
07:07
Domácí mají trcohu více ze hry, nicméně všechny útoky prozatím byly zcela bezzubé.
07:07
zuby do útoku přidala Sikorová, proběhla středem hřiště a zavěsila dvacet nad led k tyči
02:55
Hosté vystřídali tak profesionálně, že Gajdošové nestál nikdo v cestě až před hostující golanku, nicméně její řešení nebylo úspěšné.
01:14
Mozdřenová vyzkoušela od levého mantinelu pozornost hostující golmanky
00:29
Domácí následně oplácejí stejnou mincí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Anna Klvačová, Viktorie Hrazdírová, Lucie Friedbergová, Zuzana Žampachová, Zdeňka Vlachová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Eliška Gereková; hráči v poli: Klaudie Pekárková, Tereza Smetanová, Nela Kubalčíková, Blanka Gajdošová, Barbora Poláchová