1:0
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:1
4. Žaneta Davidová, 31. Žaneta Davidová, 42. Adriana Vebrová, 46. Lucie Dryáková, 49. Žaneta Davidová, 53. Lucie Dryáková - 42. Andrea Marková; rozhodčí: Ondřej Svoboda - Jakub Vycpálek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 28 - Kateřina Holečková 23; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnes jsme nepodcenili vůbec nic a díky tomu si odvážíme 3 body. Zlepšení došlo zejména v obranné hře, kde jsme byli agresivnější a důslednější. Důkazem toho je, že jsme dostali jen jeden gol, a to ještě z trestného střílení. První hrací víkend nám ukázal, že máme v týmu potenciál.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Zlepšený výkon na body nestačil. Statečná posila byla znát. Teď nás čeká týden tréninků, kde musíme makat. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
57:01
Šustáčková se stihla vrátit do obrany a zamezila tak protiútoku Plzně.
54:54
Na druhé straně mířila Dryáková sama na bránu. Holečková si vyjela a chytá střelu do břicha.
54:32
Hostující hráčky se ale nevzdávají a udržují domácí brankářku v zápřahu.
52:14
Hráčky Plzně jsou v této třetině velmi nedisciplinované a duo Dryáková - Vostřáková toto patřičně trestají.
52:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #57 Nikola Vostřáková (6:1).
51:32
Vyloučen hráč #83 Jana Kňourková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
51:21
Hujerová v odloženém vyloučení peláší na střídačku, nikdo za ní však nedoskakuje. Jaká to škoda.
50:50
Hujerová skáče a tak tak vyráží míček.
50:02
Vostřáková běhá z obrany do útoku, z útoku do obrany a pořád dokola. Po náročném střídání si odchází odpočinout na střídačku.
49:34
Divácí se radují, avšak střela Dryákové šla pouze do boční síťky.
48:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #4 Andrea Bolenová (5:1).
48:18
Žandič Davidová kopletuje svůj hattrick parádní střelou do horního růžku branky.
45:03
45:02
Dryáková se konečně dočkala a uklízí míček do brány.
44:18
Vyloučen hráč #70 Nela Kubíková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:18
Kapitánka Navrátilová hájí svůj tým, kdy vede diskuzi s rozhodčím o to, zda má být nájezd, či nemá. Rozhodčí si však stojí za svým a posílá hostující hráčku "pouze" na dvě minuty na trestnou lavici.
43:16
Vyloučen hráč #59 Andrea Marková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #59 Andrea Marková z trestného střílení (3:1).
41:22
Plzeň ještě má co říct a snižuje stav utkání.
41:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Adriana Vebrová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (3:0).
41:03
Adriana Vebrová střílí svůj první gol v juniorské lize! Odnáší si tak míček na střídačku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:12
40:00
39:42
Před hostující Nemethovou se zjevila úplně prázná brána. Ta z toho byla tak překvapená, že minula.
38:32
Na druhé straně Hujerová kryje těžkou střelu.
38:02
Vostřáková se šikovně vytočila a vysílá svou bombu, Holečková opět chytá.
36:54
Dryáková v dobré pozici na středu, Holečková však byla dobře postavená.
35:50
Kratochvílová bojuje jako lev, dočká se odměny v podobě golu?
35:03
Bolenová střílí, Holečková vyráží.
30:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #57 Nikola Vostřáková (2:0).
30:16
Přesná nahrávka Vostřáková a neuvěřitelný věšák v podání Žanety "Žandiče" Davidové.
29:13
Hujerová si vyjela až na kraj velkého brankoviště a hostující hráčka tak neměla šanci najít volnou skulinku, aby ji prostřelila.
27:32
Sprinterský souboj mezi domácí Cabanovou a hostující Petříkovou, úspěšnější druhá jmenovaná.
24:57
Vostřáková se ocitla v útoku a vyslala nebezpečnou střelu "20 nad led". Hostující brankářka tak tak chytá.
24:32
Hujerová si připisuje další zákrok.
22:43
Domácí Phan vyváží míček, přičemž kříčí na své spoluhráčky "nabíhej, nabíhej!", ale nikdo jí nenabíhá.
21:32
Sparťanky začaly z ostra a Holečková v bráně má co dělat.
20:01
Startuje nám druhá třetina a na míčku hráčky Plzně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
18:05
Cabadová v dobré pozici, Holečková chytá.
17:16
Dryáková naskakuje z trestné lavice a hraje se opět 5 na 5.
15:11
Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
15:07
Peteříková se po přihrávce z rohu ocitla úplně sama před bránou. Hujerová se pohotově přesunula a míček vyrazila.
14:10
Boháčková přestřeluje. U míčku Sparta.
14:00
Pokus Vebrové těsně míjí bránu.
12:34
Pecinové J. se podařilo dostat na útočnou polovinu, míček jí však vypíchla hostující hráčka.
10:39
Vostřáková teď předvedla svá kouzla, kdy se vykličkovala se zajetí dvou hostujících hráček a upaluje s míčkem dopředu.
08:30
Vostřáková svým tělem blokuje střelu hostující hráčky.
06:43
Cabadová zachytila přihrávku a řítí se do útoku.
03:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #26 Adriana Vebrová (1:0).
03:54
Davidová pohotově doráží a domácí se dostávají do vedení!
03:48
Domácí hráčka Phan hasí situaci v obraně, kdy zachytila přihrávku v situaci 2na1.
02:18
Hujerová si připusuje první zákrok, kdy se k ní míček prakticky dokutálel a s klidem ho chytá.
01:40
Tým hostů zatím kombinuje na půlce, Sparta je aktivně vytlačuje a tak se hráčky Plzně nemůžou dostat dál.
00:01
První buly lépo pro Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Svoboda a Jakub Vycpálek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Adéla Poláková, Tereza Duchková, Nela Peteříková, Andrea Marková, Nela Kubíková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Karolína Sembdnerová, Aneta Navrátilová, Žaneta Davidová, Lucie Dryáková, Nikola Vostřáková