0:3
0:8
- : -

SK Meťák České Budějovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:17
3. Agáta Saffertová, 9. Alica Brodňanová, 13. Nikola Skoková, 16. Agáta Saffertová, 17. Lucie Baldreichová, 18. Andrea Břeská, 34. Lucie Baldreichová, 35. Agáta Saffertová, 37. Michaela Moravcová, 47. Lucie Baldreichová, 48. Tereza Míková, 50. Nikola Skoková, 51. Lucie Baldreichová, 53. Veronika Fialková, 54. Vanessa Anna Strouhová, 55. Nikola Skoková, 55. Agáta Saffertová; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Eliška Bártová 22 - Šárka Černá 15; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:8;
Komentář domácích Zimová Eliška (Asistent trenéra):
Soupeři děkujeme za zápas. Předvedl svoji kvalitu a trestal poctivě každou naši chybu. Poučíme se. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Postupem zápasu jsme se dostávali do fajn tempa a hry, kterou se chceme prezentovat, v každém případě je ale zapotřebí zápas rozebrat a popracovat na dílčích detailech! Jsme moc rádi za celý víkend, který jsme v Budějovicích strávili a mohli náš tým dále posouvat.

Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
58:59
Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #13 Tereza Míková (0:17).
54:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:16).
53:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #7 Aneta Salehová (0:15).
52:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Veronika Fialková bez asistence (0:14).
50:17
Timeout SK Meťák České Budějovice
50:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #47 Veronika Fialková (0:13).
49:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #24 Barbora Vávrová (0:12).
47:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková bez asistence (0:11).
46:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:10).
42:35
Vyloučen hráč #28 Linh Vu Dien Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
40:37
Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:14
40:00
36:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:9).
34:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:8).
33:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #24 Barbora Vávrová (0:7).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:13
20:00
17:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #97 Agáta Saffertová (0:6).
16:49
15:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:4).
12:11
08:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Alica Brodňanová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:2).
02:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Andrea Břeská, Eva Křtěnová, Agáta Saffertová, Barbora Fáčková, Nicol Drábková
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Eliška Bártová; hráči v poli: Linh Vu Dien Trinh, Anežka Macháčková, Petra Skříšovská, Marie Jozová, Klára Jiříková