2:1
2:1
0:0

SK Meťák České Budějovice - ACEMA Sparta Praha 5:4pn
24. Klára Jiříková, 36. Petra Skříšovská, 41. Denisa Čiháková, 57. Markéta Kočková, N Denisa Čiháková - 2. Tereza Janikovičová, 5. Lucie Dryáková, 33. Tereza Janikovičová, 47. Nikola Vostřáková; rozhodčí: Martin Hrubec - Lukáš Teska; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Mikešová 15 - Karolina Hujerová 41; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér):
Dnes jsme viděli zápas s promarněnými šancemi. Většinu času jsme měli míček na holích, soupeř hrozil rychlými protiútoky. Výsledek je spravedlivý a soupeři přejeme úspěchy v dalších zápasech.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Náročný program, kdy jedna polovina týmu hrála dopoledne zápas 1. ligy žen a druhá polovina zápas 1. ligy dorostenek byl pro nás obtížnější, než jsme doufali. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a náš výkon měl daleko k tomu, co umíme. Alespoň trochu jsme zapli až v momentě, kdy jsme utkání museli dohrávat chvílemi na 8 hráček a chvílemi na 9 hráček, což nás stmelilo.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #22 Denisa Čiháková a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #12 Aneta Navrátilová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #34 Klára Jiříková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #22 Lucie Dryáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #99 Markéta Míchalová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #57 Nikola Vostřáková a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 5:4
65:00
63:57
Vyloučen hráč #86 Karolína Sembdnerová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #4 Markéta Kočková, asistoval #98 Barbora Zimová (4:4).
46:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková, asistoval #43 Tereza Janikovičová (3:4).
40:41
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #99 Markéta Míchalová (3:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:4
40:00
39:08
Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:37
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (2:3).
32:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Tereza Janikovičová, asistoval #86 Karolína Sembdnerová (1:3).
25:38
Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
23:48
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #22 Denisa Čiháková (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:4
20:00
12:46
Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková bez asistence (0:2).
01:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Tereza Janikovičová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Karolína Sembdnerová, Lucie Dryáková, Adriana Vebrová, Nikola Vostřáková, Eva Pecinová
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Tereza Mikešová; hráči v poli: Markéta Kočková, Klára Jiříková, Eliška Bártová, Denisa Čiháková, Markéta Míchalová