0:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:5
2. Karolína Klubalová, 2. Tereza Holcová, 32. Veronika Šmídková - 1. Kristýna Říhová, 15. Kateřina Strnadová, 34. Kateřina Bünterová, 54. Kateřina Bünterová, 55. Kateřina Bünterová; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Josef Heřmánek; vyloučení: 2 + Tereza Holcová OS:1 + Kateřina Strnadová OS; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 16 - Tereza Kučerová 13, Anita Vlachová 3; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér):
Dnes jsme mohli vidět velice kvalitní utkání, na které jsme se právě před touto sezonou těšili. Na holky jsem hrdý, že jsme vyrovnaným soupřem proti "top" týmům. Dnes si troufnu říci, že golových situacích jsme si dokázali vytvořit více, ale bohužel se nám je nedaří proměňovat. Oproti předchozím zápasům jsme se dnes nedopouštěli tolika drobných chyb. Víme, na čem zapracovat v dalších týdnech. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Jsme rádi, že jsme zápas v poslední třetině urvali na naší stranu, a že vezeme z LIberce 3 body. Děkujeme soupeři a těšíme se na domácí odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
58:40
Domácí zkouší štěstí v šesti.
58:10
Vyloučen hráč #25 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
56:46
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
56:46
Petrová v brejku. Nedává a sama končí v brance.Gˇolmanka hostí zůstává ležet. Ošetřujeme a budeme střídat gólmanku.
55:31
ZAtím se domácí spíše brání.
54:46
Timeout FBC Liberec
54:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Kateřina Bünterová, asistoval #6 Denisa Hebíková (3:5).
54:46
Máme tu další rychlou branku. Velká škoda. Domácí budou mít pět minutek na zvrat.
53:16
Nedáš dostaneš.
53:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Kateřina Bünterová, asistoval #65 Barbora Šimůnková (3:4).
53:01
Liberec krásně přenáší hru na levou stranu. KLubalová pálí, ale gól nedává.
52:09
Hosté rozehrávají kousek za půlkou. Střelu vytěsňuje Fryčová.
51:40
Liberec se usadil na polovině hostí.
50:50
LIberec snad překonal lehký útlum a zase více hrajeme na balonku.
49:20
Petrů se nám utrhla po pravé straně a natlačila se před branku. Bohužel nezkusila backendovou střelu a během přehmátnutí na forhend přichází o balonek.
48:20
Liberec pohotově získává ztracený balonek a nebezpečná střela Šmídkové.
48:06
Klubalová tísněna a přichází o balónek.
47:41
Bohemka rozehrává z rohu, přenáší hru okolo, střela z půlky jde vysoko nad.
46:50
Domácí ce lehce trápí. Neudrželi dlouha balónek. Bohemka krosuje, ale Fryčová senzačně chytá.
45:41
Šmídková blokuje střelu.
45:10
Klubalová uklidňuje hru.
44:04
Chyba domácí obrany, gólmanka vyráží pod nohy hostující útočnice. Ve zmatku Fryčová duchapřítomně balónek zalehla.
43:13
Fryčová zachraňuje helmou a posílá balónek do rohu.
42:27
Střela Bohemky z pravé strany.
42:05
LIberec na balonku.
41:10
Střelu domácích, gólmanka Bohemky chytá.
33:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Kateřina Bünterová, asistoval #21 Aneta Faltová (3:3).
31:37
Více místa nahřišti využívají domnácí, Pěkná akce dvě na jednu.
31:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #18 Karolína Klubalová (3:2).
31:30
Zbytečná slovní výměna, pojďme radši hrát !
31:26
Vyloučen hráč #25 Tereza Holcová družstva FBC Liberec - osobní trest.
31:26
Vyloučen hráč #25 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
31:26
Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
31:26
Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
26:45
Zápas je ve vysokém tempu.
24:20
Závar před domácí brankou rozmotala Fryčová.
14:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (2:2).
08:03
Hra se dostává do tempa, oba týmy předvádí plno pohledných kombinací a akcí. Brankářky si tak na nedostatek práce nemůžou stěžovat.
01:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Tereza Holcová, asistoval #4 Tereza Koubková (2:1).
01:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Petra Škodová (1:1).
01:19
Máme vyrovnáno, Škodová našla volnou Klubalovou ,která střelou pod horní tyčku vyrovnává
00:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #21 Aneta Faltová (0:1).
00:15
Hosté se první střelou na branku ,ujímají vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Beránek a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Barbora Šimůnková, Aneta Faltová, Lucie Vodičková, Kristýna Říhová, Kateřina Bünterová
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Adéla Ambrožová, Veronika Šmídková, Karolína Klubalová, Petra Škodová, Kateřina Jirsová