0:3
- : -
FBS Olomouc

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 5:7
7. Zdeňka Vlachová, 13. Zuzana Žampachová, 28. Zuzana Žampachová, 29. Zuzana Žampachová, 32. Anna Klvačová - 7. Veronika Mrázková, 12. Šárka Zhébalová, 12. Valentýna Zerzánová, 33. Tereza Hlaviznová, 51. Gabriela Vaculová, 53. Klára Horčičková, 59. Nikola Krupičková; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Eliška Křivková 16 - Klára Hodulíková 2, Kristýna Čechová 2; po třetinách: 2:3, 3:1, 0:3;
Komentář domácích:
Skvěle postavená obrana, ze které můžeme těžit i v dalších zápasech. Bohužel nás tíží mnoho zranění, kvůli kterým musíme dělat neustálé změny v sestavě. Každopádně děkuji holkám za skvělý výkon a soupeřům za poměření sil.
60:00
Střely ve 3. části: 2:10
60:00
59:45
Olomouc ke konci zápasu na míčku.
59:30
Židenice se snaží vyrovnat, avšak marně.
58:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Nikola Krupičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (5:7).
58:19
Olomouc zvyšuje svůj náskok o 2 góly, a je prakticky po zápase.
57:15
Vyloučen hráč #2 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zvedání florbalky.
56:43
Vyloučen hráč #71 Klára Horčičková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky.
55:50
Ojedinělá šance Židenic.
52:08
Olomouc běhěm minuty otáčí zápas a Židenice teď musí dotahovat.
52:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (5:6).
50:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (5:5).
49:45
Ojedinělá přeháňka před bránou Olomouce.
48:16
Olomouci se stále nepodařilo prolomit obranu Židenic.
39:45
Olomouci se stále nedaří najít recept na židenický beton. Stále se snaží o kombinaci okolo mantinelů, střed zůstává domácím.
37:05
Rozehrávka Židenic na vlastní polovině.
35:55
Krásný zákrok Křivkové.
34:00
Přes židenický beton se těžko dostává, ale přeci jenom se tam občas najde nějaká skulina.
32:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (5:4).
31:00
Timeout FBS Olomouc
31:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová bez asistence (5:3).
31:00
Střídání brankáře. Nový brankář #97 Kristýna Čechová družstva FBS Olomouc
31:00
Po fatální chybě Olomoucké gólmanky Židenice zvyšují na 5:3.
30:00
Žampachová dělá Olomoucké problémy.
28:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (4:3).
28:50
Žampachová po brejku kompletuje hattrick.
27:08
25:40
Velká šance Olomouce, bohužel však šla mimo.
21:00
Zatím jsme ve 2. třetině neviděli žádnou větší šanci.
17:50
Střela Hrazdírové neohrozila bránu hostí.
16:00
Krásný zákrok brankářky Křivkové.
13:00
Hraje se momentálně na polovině Židenic.
12:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #2 Anna Klvačová (2:3).
12:20
Nyní ani nestíháme zapisovat události na hřišti. V krátkém sledu padly tři branky, z toho jedna v přesilové hře Židenic. Židenice nadále ztrácí jednu branku na soupeřky.
12:11
Vyloučen hráč #31 Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
11:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:3).
11:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:2).
09:40
Zajímavý pád Jančové po souboji u mantinelu.
06:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Zdeňka Vlachová bez asistence (1:1).
06:18
Zdeňka Vlachová se krásně uvolnila a zavěsila pod pravý horní roh.
06:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:1).