5:1
1:1
- : -

Tatran Střešovice - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:4
10. Liliana Šindelářová, 23. Nikola Pieczonková, 29. Karolína Bláhová, 30. Valentýna Viková, 34. Kristýna Máchová, 39. Michaela Stránská, 43. Pavlína Soukupová - 7. Zuzana Simandlová, 12. Kateřina Habáňová, 32. Tereza Štursová, 59. Veronika Císařová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:1 + Tereza Štursová 4; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Novotná 23 - Lucie Melicharová 29; po třetinách: 1:2, 5:1, 1:1;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Soupeř opět potvrdil, že do této soutěže rozhodně patří. Předvádí aktivní florbal a zápasy proti němu mají smysl. My se celou první třetinu potýkali s nepřestnostmi a opět se nám něchtělo tlačit do zakončení, což se od druhé třetiny zlepšilo, Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra):
Měli jsme obrovké komplikace na cestě, kdy se porouchal mikrobus. Ale naštěstí jsme přijeli náhradním včas, a dokonce jsme předvedli skvělou první třetinu, kterou jsme zaslouženě vyhráli. Pak se skóre otočilo ve prospěch Tatranu, ale z dnešního výkonu proti skvělému soupeřimžeme stavět do dalších zápasů. Doma si užijeme lehce svatováclavskou pouť a zítra vyrazíme do Plzně vydolovat tči body. Velmi děkujeme Tatranu za zápas i za přijetí a přejeme jim úspěšnou sezónu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
58:51
Po zasáhu Bořilové míček nešťastně skončil za zády Novotné. Světlá bere oddechový čas a zkouší hru v šesti.
58:50
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
58:50
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #27 Kateřina Habáňová (7:4).
58:14
Míček právě proletěl nedaleko brány domácích.
54:58
Tatranská hráčka právě trefila horní tyč soupeřovy branky.
54:10
Hráčky se pohybují na straně hostů.
51:21
Nepovedená nahrávka Světlé n/S, Tatranu se nepodařilo využít příležitost.
50:00
Jsme v polovině 3. třetiny, stav utkání 7:3 pro domácí.
48:45
Vyloučen hráč #83 Tereza Kruzselláková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
48:21
Hezká nahrávka týmu Bohemia, v bráně ovšem neskončila.
46:30
Soukupová Pavlína měla šanci u brány hostů, míček přes brankářku neproletěl.
44:10
Viková (12 - Tatran) a Beránková (67 - Bohemia) bojují u mantinelu o míček.
42:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #77 Adéla Bořilová (7:3).
42:32
Tatran využil přesilovku a skóruje střelou od mantinelu.
41:22
Vyloučen hráč #26 Barbora Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
41:22
Čeká nás druhá přesilovka zápasu, Bohemia hraje v oslabení.
40:01
Začala třetí třetina, úvodní buly vyhrála Bohemia Světlá n/S.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:11
40:00
38:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Michaela Stránská, asistoval #54 Pavlína Soukupová (6:3).
38:23
Nedáš, dostaneš. Světlá nevyužila chyby v rozehrávce Tatranu. Tatran naopak z rychlého protiútoku dává další gól.
36:10
Bohemia Světlá n/S útočí na bránu, skóre zatím beze změny.
33:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #83 Tereza Kruzselláková (5:3).
33:40
Aktuální stav utkání 5:3 pro Tatran Střešovice.
31:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (4:3).
31:55
Světlá n/S dává gól a přibližuje se skórově domácím.
31:30
Další šance Tatranu, nevyužitá.
29:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (4:2).
29:05
Jen několik desítek vteřin po třetím gólu domácích Tatran zvyšuje svůj náskok na 4:2.
28:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #5 Kristýna Máchová (3:2).
28:38
Domácí jdou do vedení.
25:10
Tatran neproměnil velkou gólovou šanci.
24:15
Hraje se na straně hostů, Tatran se snaží prostřelit brankářku.
22:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (2:2).
22:23
Tatran nejdřív promarnil přečíslení 3 na 1 ale z následného tlaku se mu povedlo skórovat.
18:00
Probíhá vyrovnaná hra, šance jsou na obou stranách.
11:20
Napínavá chvíle před Tatranskou bránou, zatím stav 1:2, hosté jsou ve vedení.
11:15
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Kateřina Habáňová bez asistence (1:2).
11:03
Nevyužitá šance Světlé n/S.
09:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #91 Liliana Šindelářová, asistoval #45 Tereza Halouzková (1:1).
09:30
Tatran vyrovnává.
08:40
Nepřesná střela Rouskové Alžběty do Tatranské brány,
06:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová bez asistence (0:1).
06:34
Tatranská přesilovka nevyšla podle plánu, domácí inkasovali gól.
04:27
Tatran tlačí na bránu, probíhá střídání.
02:46
Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za sekání.
02:46
První vyloučení zápasu, Tatran hraje přesilovku.
01:36
První střela zápasu domácí Fialové letěla mimo branku.
00:02
Vítáme Vás u zápasu juniorek mezi týmem Tatran Střešovice a Sklo Bohemia Světlá N/S.
00:01
Úvodní buly vyhrál host.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: hráči v poli: Zuzana Simandlová, Kristýna Milfaitová, Marie Bartošková, Viktorie Váňová, Tereza Štursová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Tereza Halouzková, Liliana Šindelářová, Anna Kateřina Jandová, Lucie Nádeníková, Adéla Bořilová