3:0
5:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:4
24. Nikola Skoková, 27. Lucie Baldreichová, 37. Michaela Moravcová, 41. Karolína Lískovcová, 53. Michaela Moravcová, 55. Nikola Skoková, 58. Nikola Skoková, 60. Karolína Lískovcová - 10. Aneta Vojtěšková, 19. Adéla Červenková, 42. Aneta Vojtěšková, 47. Aneta Feiková; rozhodčí: Filip Novák - Marek Jeřábek; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Karolina Bačková 22 - Magdaléna Hrišková 22; po třetinách: 0:2, 3:0, 5:2;
Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér):
Dnes jsme se dočkali výborného zápasu se soupeřem, který nás donutil reagovat a vymýšlet alternativy k tomu, jak dojít k vítězství. Tyto zápasy potřebujeme a chceme!

Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér):
Dneska nám zápas moc nesednul, nešly nám nohy ani hlava, možná nám po cestě neseděl pozdní čas. První třetina vypadala výsledkově dobře, ale Chodov byl výrazně lepší. Ve druhé třetině se hra více srovnala, ale naopak Chodov otočil. Dokázali jsme se vzepřít a srovnat na 4:4, ale pár drobností v závěru jsme nezvládli dobře, soupeř se dostal znovu do vedení a pak už nás trestal do prázdné branky. I tak pro nás super zápas pro rozvoj.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (8:4).
57:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (7:4).
52:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (5:4).
52:06
Pěkný zákrok golmanky hostů.
49:45
Blažková předvádí krásnou individuální akci.
47:52
Křtěnová zachytila nebezpečný cross.
47:20
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #21 Alica Brodňanová.
46:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #79 Adéla Keberlová (4:4).
45:45
Střela Ostravy těsně minula branku
43:55
Vyloučen hráč #13 Tereza Míková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:49
Křtěnová skvěle našla Saffertovou.
41:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #33 Adéla Červenková (4:3).
40:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #98 Eva Křtěnová (4:2).
40:04
Právě jsme viděli super rychlý gol domácích.
36:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (3:2).
35:32
Ostrava je ve velké šanci.
33:30
Baldreichová jen těsně minula branku.
31:42
Vyloučen hráč #14 Monika Svolinská družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
29:05
Bohumínská hezky našla Saffertovou.
28:24
Opět Golombová skvěle kličkuje,ale k zakončení nedošlo.
26:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #64 Michaela Moravcová (2:2).
25:43
Vyloučen hráč #76 Anna Včelná družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
24:54
Chodov zvyšuje temto hry.
23:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #5 Barbora Vávrová (1:2).
22:16
Golombová opět předvádí krásnou kličku,ale k zakončení se nedostala.
18:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (0:2).
18:00
Moravcová trefuje opět tyč.
16:25
Pěkná střela Ostravy v oslabení.
15:49
Vyloučen hráč #79 Adéla Keberlová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
14:56
Golombová předvádí krásné obranné zákroky a kličkuje do útoku.

13:03
Skoková kličkuje za brankou soupeře a Baldreichová trefuje tyč.
09:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #13 Kristýna Gajdečková (0:1).
08:34
Diváci na tribuně šílí.
08:03
Dechberoucí zákrok golmanky hostu.
07:05
Křtěnová předvedla skvělý obranný zákrok.
05:40
Hosté jsou v plném počtu.
04:30
Vyloučen hráč #13 Tereza Míková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky.
03:46
Vyloučen hráč #99 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
00:01
Uvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Nikol Pitáková, Kristýna Gajdečková, Adéla Červenková, Anna Včelná, Aneta Vojtěšková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Agáta Saffertová, Nicol Drábková, Alica Brodňanová, Monika Halamová, Eva Křtěnová