3:1
1:1
- : -

SK Meťák České Budějovice - Panthers Praha 7:3
5. Klára Jiříková, 8. Anna Pražáková, 12. Denisa Čiháková, 21. Denisa Čiháková, 24. Klára Jiříková, 26. Klára Jiříková, 58. Denisa Čiháková - 8. Zuzana Cihelková, 28. Zuzana Cihelková, 53. Zuzana Cihelková; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Jaroslav Peterka; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Eliška Bártová 31 - Kateřina Macounová 31; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1;
Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí):
První  dvě třetiny jsme hrály zodpovědnou naši hru, ve  třetí třetině jsme se nechaly  strhnout soupeřovo hrou, výborný výkon gólmanky, zlepšená střelba oproti minulým zápasům rozhodla o konečném výsledku.
Komentář hostů Drašnar Tomáš (Trenér):
V zápase jsme nebyli schopní zachytávat nahrávky přes střed, které soupeř trestal. V útoku pak máme malou úspěšnost z vytvořených šancí a těžce se nám stahuje nepříznivý výsledek. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
57:55
Timeout Panthers Praha
57:55
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #4 Markéta Kočková (7:3).
52:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková bez asistence (6:3).
43:38
Vyloučen hráč #4 Markéta Kočková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
34:10
Vyloučen hráč #22 Denisa Čiháková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:54
25:04
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #15 Marie Jozová (6:1).
23:27
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (5:1).
20:59
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #34 Klára Jiříková (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:11
20:00
15:36
Vyloučen hráč #44 Johana Tušlová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky.
11:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #99 Markéta Míchalová (3:1).
07:44
07:29
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #17 Anna Pražáková, asistoval #34 Klára Jiříková (2:0).
04:47
00:50
Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kohnheiser a Jaroslav Peterka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Šárka Hromková, Eliška Zubová, Klára Schmiedová, Zuzana Cihelková
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: hráči v poli: Klára Jiříková, Markéta Kočková, Markéta Míchalová, Denisa Čiháková, Bára Andrušková