0:2
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Sklo Bohemia Světlá n/S 1:5
41. Simona Staňková - 3. Tereza Štursová, 9. Šárka Kudlová, 29. Marie Bartošková, 32. Kristýna Milfaitová, 60. Sára Matějů; rozhodčí: Vladimír Buzický - Marek Schober; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 19 - Lucie Melicharová 16; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Dnes opačně než včera. Prvních 12 minut jsme se ještě oklepávali ze včerejšího zápasu. Poté jsme zjistili, že jsme s míčkem jistější a dokážeme lépe kombinovat. Škoda finální fáze. I když jsme poslední dějství lehce zdramatizovali, jedna branka je málo. Ze zápasu si odnášíme cenné zkušenosti na čem dál pracovat. Díky soupeři a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra):
Dlouhá cesta do Plzně přinesla 3 body, pro které jsme sem jeli. Konečně máme v sezóně výhru, ale nerodila se lehce. Oproti včerejšímu výkonu s Tatranem jsme se nemohli dostat do pořádného tempa a ke konci jsme se i trochu strachovali o výsledek. Ale 3 body bereme a příště doma se snad ukážeme v lepším světle. Děkujeme divákům a pořadatelům a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
59:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Sára Matějů, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:5).
59:59
Hosté skórují ještě jednou na závěr zápasu.
59:12
Domácí se snaží dobít branku hostů v šesti. Překazila jim to ale však branková konstrukce.
57:05
Skvělý návrat Krutinové. Zachránila tak Slavii před inkasováním gólu do prázdné brány.
56:20
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
54:26
Orazítkována byla poprvé v zápase i branka hostů.
49:08
Nebezpečná střela z výtoče Binědové skončila jen těsně vedle levé tyčky.
45:58
Na míčku jsou ve třetí třetině více domácí, druhý gól z toho však zatím nevytěžili.
40:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #70 Nela Kubíková (1:4).
40:18
V úvodu třetí třetiny skórují domácí poprvé v tomto zápase.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:5
40:00
36:01
Na obou stranách se odehrálo několik zblokovaných střel, několik nepřesných střel, žadná však taková, aby příliš ohrozila branku.
31:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #26 Barbora Beránková (0:4).
28:09
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #3 Zuzana Simandlová (0:3).
28:09
Hned v zápětí po přesilové hře domácích hosté opět navyšují své vedení.
27:02
Hosté přežili oslabení bez inkasovaného gólu.
25:02
Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
25:02
Prvním vyloučením zápasu se provinili hosté.
22:31
První střela druhé třetiny patří domácím. Postarala se o ni Peteříková.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:13
20:00
18:41
Ke střele se po dlouhé době dostali i domácí.
16:58
Holečková teď podržela Slavii svými skvělými zákroky.
11:32
První střely se dočkali také domácí. Postarala se o ni Boháčková.
09:19
Výborný zákrok Holečkové likviduje únik hostů.
08:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #20 Kristýna Milfaitová (0:2).
08:34
Po dlouhém tlaku navyšují hosté své vedení.
07:39
První orazítkování branky domácích.
02:31
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová bez asistence (0:1).
02:31
Druhá střela hostů již skončila za zády Holečkové. Světlá se ujímá vedení.
01:28
První střela zápasu, postarali se o ni hosté.
00:01
Uvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Lucie Melicharová; hráči v poli: Alžběta Rousková, Viktorie Váňová, Marie Bartošková, Tereza Štursová, Zuzana Simandlová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Jana Kňourková, Victoria Binědová, Edita Boháčková, Andrea Marková, Nela Kubíková