0:2
- : -
FBS Olomouc

Tatran Střešovice - FBS Olomouc 4:5
16. Lucie Vernerová, 25. Kateřina Fialová, 29. Valentýna Viková, 36. Kristýna Máchová - 4. Veronika Mrázková, 12. Tereza Hlaviznová, 19. Kateřina Čočková, 50. Valentýna Zerzánová, 58. Veronika Mrázková; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Veronika Novotná 23 - Klára Hodulíková 23; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:2;
Komentář domácích:
Do zápasu jsme nevstoupili úplně dle představ, několik nedorazu a individualnich chyb nas stálo brankové manko. Ve druhé třetině jsme předvedli zatím náš nejlepší výkon této sezóny. V poslední části přišla zbytečná vyloučení a ač jsme oslabení přežili, stálo nás to dle mého názoru zápas. Pod komentář kolegy z Olomouce ohledně kvality tohoto utkání a systému 1.ligy juniorek se mohu jen podepsat. S kvalitou soupeře rostou výkony hráček a s výkony hráček roste i jejich poteciál pro reprezentaci.
Závěrem musím poděkovat svým hráčkám jak se dokázaly prací a chutí zvednout po zápase na Chodově minulý týden a dnešek byl prostě jízda od dopoledního videorozboru az po poradu po zápase. Jen to vítězství tomu chybělo :)  #LKT
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
Výborný a těžký zápas, v první třetině jsme se dostali víceméně šťastnými goly do vedení, hráli jsme výborně na míčku a nepustili Tatran do větších akcí.Pak nám uteklo 10min druhé třetiny, kdy soupeř začal víc běhat a my nebyli schopní zareagovat. Stažením hry na dvě lajny se tempo srovnalo a myslím, že jsme v poslední třetině byli lepším týmem.
Rád bych se zeptal činovníků na Českém florbale, proč takovýchto zápasů nehrajeme víc? Jak to udělat, abychom změnili systém soutěže a zajistili tak divákům atraktivní utkání, holkám další rozvoj a reprezentaci přísun kvalitních hráček???
Přeji Tatranu hodně štěstí ve zbytku sezony!
58:03
Trenér Řehák hlasitě koriguje svoje svěřenkyně: "Na jistotu"
57:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (4:5).
57:12
Mrázková nejprve zkoušela otočku zpoza branky, kterou si Novotná pohlídala. Mrázková se nenechala a napodruhé už Novotnou prostřelila. Olomouc otáčí skoŕe
56:32
Střela Ježdíkové, těsně mimo
55:50
Tatran v plném počtu
55:41
Tatran rozehrává z vlastního rohu, rozehrávka se nepovedla a Olomouc promáchá na středu
54:44
Hra se uklidnila, Olomouc na míčku a připravuje si finální přihrávku v přesilovce
54:07
Tatran nepouští Olomouc do přesilového postavení, naopak vybojoval faul a rozehrává z útočného rohu
53:50
Vyloučen hráč #54 Pavlína Soukupová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:50
Rozhodčí si asi pečlivě nenastudovali pravidla, Tatran 3x vypíchl míček, ale výhoda trvala dál
50:24
Z protiútoku střílela Kabelková, pouze do masky Hodulíkové, následná dorážka Vernerové končí nad
50:15
Další zblokovaný pokus Olomouce
49:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (4:4).
49:25
Přesilovka sice skončila, Olomouc se ale udržela na balónku a Zerzánová střelou od mantinelu vyrovnává skóre
49:04
Tatran v plných
48:23
Olomouc měla šance, ale o míček se bojuje za brankou Olomouce
47:04
Vyloučen hráč #5 Kristýna Máchová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
47:04
I přesto, že měl Tatran standardku, nedomluva vedla ke špatnému střídání, další šance pro Olomouc vyrovnat
43:20
Neuznaný gól Tatranu, respektive vlastní gól Olomouce, kterému předcházelo sekání
42:17
Další tyč, domácí branka je dneska dobře postavena
41:16
Střela Olomouce, Novotná likviduje, další střela už končí nad, rozehrává Tatran
40:26
Dlouhý výhoz Novotné končí standardkou z velkého brankoviště domácích, nedovolená vzdálenost Olomouce
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
39:59
Počet střel může vyvolat dojem, že florbal je opatrný a hraje se spíše takticky. Opak je pravdou. Střel je o mnoho více, bohužel jich spousta končí mimo branku, také ale v blocích nebo se o ně postarají golmanky, které jsou dneska klíčové pro oba týmy.
38:55
3 nebezpečné střely Tatranu buďto končí v blocích Olomouce nebo je likviduje golmanka Hodulíková
37:58
Hlasité povzbuzování kapitánky Bořilové je slyšet přes celou halu
37:16
Motanice u brankoviště Tatranu, rozehrává Olomouc
35:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #93 Veronika Novotná (4:3).
35:54
Trochu nepochopitelná situace, kdy po výhozu Notovné sjela střela Máchové. Míček se ale těsně před golmankou zvláštně odrazil až za záda Olomoucké golmanky
34:49
Obětavý zákrok Novotné, která nejspíš schytala nějaké kopance, ale rychle se z toho oklepala
34:17
Nebezpečná standartní situce ze středu hřiště, Olomouci ale při zakončení sjel míček z čepele
30:15
Vyloučen hráč #19 Jessica Kabelková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:15
Bohužel pro Tatran, Kabelková přehnala důraz u mantinelu a uvidíme první přesilovou hru utkání
29:53
Kabelková po tvrdém souboji za mantinelem, během vteřiny se ale zapojila do napadání
29:27
Olomouc ale zabrala, Tatran ukázal obětavost a zblokoval minimálně 3 střely i dorážky
28:37
Tatran na koni!! Spousta nebezpečných situací, největší končí bohužel nad hostující brankou
28:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (3:3).
28:05
Nejprve nebezpečný brejk Vikové, který zlikvidovala hostující golmanka, poté sled několika událostí, ale Viková zkusila vystřelit znovu a nyní úspěšně
27:07
Hezké vyvezení předvedla Ježdíková, střela končí opět v bloku Olomouce
26:36
Protiútok Tkadlecové Olomouc ještě stihla zblokovat
25:09
Nához Gocové trefila Kabelková, ale pouze do golmanky Olomouce. Nebezpečná situace
24:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:3).
24:16
Střelu Ježdíkové se Olomouci ještě podařilo zblokovat, ale Fialová neuvěřitelně trefila skákající míček až za záda Hodulíkové
23:21
Míček za mantinelem, rozhodčí přisoudil míček Tatranu, ale Soukupová ukázala gesto fairplay a přiznala se, že míček šel za mantinel od ní, rozehrává tedy Olomouc
19:59
První třetina ukázala, že zápas bude velice rychlý a tvrdý. Oba celky vysoko napadají, golmanky předvedly spoustu obdivuhodných zákroků, spousta obětavých bloků a plno emocí.
19:13
Střela Vikové trefila golmanku, která nemohla nic vidět, ale byla ve správný čas na správném místě
18:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:3).
18:14
Střela Čočkové se dokutálela až za záda Novotné
17:18
Dlouhý nához Blažkové na Pleczonkovou, který zlikvidovala Zmrzlá
15:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #19 Jessica Kabelková (1:2).