2:1
0:0
FBC Liberec

FBC Liberec - GC System Bulldogs Brno 4:5pn
12. Kateřina Jirsová, 29. Markéta Šorfová, 44. Karolína Klubalová, 54. Karolína Klubalová - 16. Karolina Bartoňková, 19. Karolína Vaněčková, 35. Kristýna Veselá, 55. Karolína Čižmárová, N Kristýna Veselá; rozhodčí: Jakub Horák - Václav Váňa; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 18 - Lenka Richterová 33; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Hnídek Miroslav (Asistent trenéra):
bohužel nám chyběl větší klid v zakončení. jinak zasloužená remíza, díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Kdybych měl vlasy, tak si za je za dnešní výkon vytrhám. Parketový víkend nám moc nesvědčil. Nájezdy jsme nacvičily včera, máme 4 body ze 6, což je víc než předvedená hra, která má sposuty kudrlinek, které si řekneme a snad se zlepšíme do příštíhoch zápasu.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #17 Petra Škodová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #3 Klára Pilařová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #75 Kateřina Jirsová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #16 Kristýna Veselá a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #18 Karolína Klubalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #5 Karolína Vaněčková , ale gól nevstřelil.
64:54
Tlak Brna končí zašlápnutým míčkem. Poslední šance rozhodnout.
64:01
Poslední minuta prodloužení.
63:36
Klubalová blokuje střelu Veselé.
63:06
Standardka z dobré pozice pro Liberec. Červenková střílí mimo.
62:27
Nejprve střílí Cidlinská, poté Kučerová, obě jen do připravených bloků.
61:57
Jirsová dobře zastavuje šanci Brna.
61:34
Střela Cidlinské pouze do rukou Richterové.
60:59
Veselá promachuje, na druhé straně střela Škodové zblokována.
60:33
Bulldogs začínají na balónu a podařilo se jim Liberec zavřít.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
59:59
Poslední střela Holcové, pro Richterovou snadná práce.
59:28
Poslední minuta utkání. Šance na obou stranách.
58:38
LIberec ustál oslabení a může zase hrát naplno.
58:05
Bartoňková do bloku.
57:15
Timeout GC System Bulldogs Brno
56:53
Holcová dobře vyčíhala rozehrávku, nepodařilo se jí ale balón podržet ani vystřelit.
56:20
Bulldogs mají jedinečnou příležitost urvat zápas na svou stranu.
56:19
Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
54:44
A Bulldočky srovnávají. Vracečka Veselé na Čižmárovou se povedla na jedničku.
54:43
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #16 Kristýna Veselá (4:4).
53:40
A Klubalová posílá Liberec do vedení.
53:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #6 Markéta Šorfová (4:3).
53:36
Jirsová dobře vytáhla míček po mantinelu, nahrávka ale nebyla přesná.
51:44
Sražená střela Červenkové minula branku o pár čísel.
51:06
Cidlinská do masky Rochterové. Následně Holcová do bloku.
50:26
Hosté v plném počtu.
50:07
Poslední vteřiny početní výhody, Brno rozehrává z rohu.
48:47
Hned na úvod přesilovky má Liberec pěknou šanci, trefuje tyč a míček opět balancoval na brankové čáře.
48:23
Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
47:38
Bulldogs jsou teď mnohem aktivnější a mají daleko více šancí.
47:00
Mikšlová zas a znovu ukazuje své kvality a její tým může bezpečně vystřídat.
46:15
Veselá se tlačila do brány, vybojovala rozehrávku z rohu.
45:30
Čižmárová dobře vyčíhala libereckou rozehrávku, pak ale zakopla o boty Holcové a Liberec může opět útočit.
44:45
Čižmárová vyslala dobrý balón na střed, tam ale nebyl nikdo, kdo by mohl zakončovat.
43:19
Klubalová přidává ke dvěma asistencím gól z pěkné sólo akce a srovnává.
43:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:3).
43:01
Po výpadech na obou stranách a ztrátách na středu to zkoušela Bartoňková, střela prosvištěla nad bránou.
42:31
Cidlinská dobře udržela balón za svou bránou a zajistila rozehrávku svému týmu.
39:50
Nejprve Červenková od mantinelu, poté Holcová ze středu, ani jedna ale gól nevsítila.
38:32
Liberec přesilovku nevyužil, hostující hráčky oslabení dobře ubránily.
38:02
Veselá končí za mantinelem, podařilo se jí ale stáhnout vteřiny z oslabení.
36:50
Klubalová pálí do břevna, odražený míček se chvíli kutálel po brankovišti, ale Bulldočky si poradily.
36:33
Přesilovka domácích, podaří se holkám srovnat?
36:32
Vyloučen hráč #37 Karolína Čižmárová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
36:27
Veselá končí za mantinelem, podařilo se jí ale ubrat pár vteřin z oslabení.
36:05
Klubalová proběhla půlku hřiště a vyslala dobře mířenou střelu, golmanka hostí ovšem předvádí výborný výkon a nepouští míček za svá záda.
35:32
Fryčová teď skvělým zákrokem maskou podržela svůj tým.
35:13
Velmi pěkná akce druhé lajny hostů, give and go na útočné půlce zamotalo libereckým hlavy.
34:27
Veselá proměnuje a Brno se dostává do vedení.
34:26
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá bez asistence (2:3).
34:13
Pěkná šance Kovárnikové s Veselou, střela mířila jen do mantinelu.
33:25
Bulldogs dobře presují, Liberec si není pod tlakem jistý.
31:59
Koubková minula bránu přízemní střelou jen o pár centimetrů.
31:17
Červenková je od mantinelu nebezpečná, vyslala už několikátou střelu, tentokrát s ní golmanka hostí vyrazila na poslední chvíli.
30:20
Klubalová kroužila kolem brány, pak nabila Pavlů, které se střela nevydařila.
29:10
Němcová promáchla přihrávku na hranici malého brankoviště.
28:25
Úspěšný brejk Liberce, Klubalová posouvala na Šofrovou, která si počkala a zavěsila pod víko.
28:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (2:2).
28:09
Liberec vyslal v krátkém sledu tři střely na bránu, žádná z nich ale nenašla cíl.
27:20
Mikšlová dobře zblokovala šanci Kučerové.
26:45
Richterová si připisuje dva další úspěšné zákroky po sobě.
25:01
Němcová předvádí šikovné ručičky, ke gólu chybělo málo.
24:20
Klubalová vybojovala standardku z dobré pozice, Holcové se ale střela nepovedla podle jejích představ.
23:42
Cidlinská se dobře vytočila od mantinelu, místo střely ale zvolila nahrávku, která její spoluhráčce odskočila.
22:33
Šorfová zůstává po zákroku ležet na zemi, vypadá to na nepříjemný zásah do zubů. Snad bude v pořádku.
20:44
Klubalová vyčíhala rozehrávku soupeřek a zkoušela do backhandem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
19:59
V první třetině jsme měli šanci vidět pěkné šance, bohužel ani domácím ani hostům povrch v Turnově příliš nevoní a míček tak holky moc neposlouchá. Doufejme, že druhá třetina bude gólově úrodnější.
19:33
Veselá zkoušela najít spoluhráčky před bránou, míček ale končí v rukou Fryčové.
18:25
Němcová našla zpoza brány na středu úplně volnou Vaněčkovou a ta posílá svůj tým do vedení.
18:24
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #29 Lucie Němcová (1:2).
18:07
Nepřesná rozehrávka domácích, ze strandardní situace Bulldogs střílí nad.
17:09
Červenková na druhé straně dobře odbránila přečíslení 3 na 1.
16:44
Klubalová střílí, co to jen jde, bohužel skóre se nemění.
15:52
Bartoňková se prosazuje z velkého brankoviště.
15:51
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #16 Kristýna Veselá (1:1).
14:52
Škodová trefuje břevno.
14:27
Domácí Koubková už je zpátky na hřišti, první přesilovka zůstala nevyužitá.
13:48
Střela hostů, golmanka Fryčová ale měla dobrý výhled a chytá bez problémů.
13:06
Klubalová dobře drží balón za brankou hostů a získává cenné vteřiny.
12:26
Vyloučen hráč #4 Tereza Koubková družstva FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky.
11:57
A domácí jdou díky pěkně umístěné střele na zadní tyč do vedení.
11:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:0).
11:36
Klubalová ztratila za brankou míček a byla z toho velmi nebezpečná akce hostů.
09:55
Nadějná standardní situace Bulldogs, střela zblokovaná a hosté pokračují z rohu.
09:36
Střela Kučerové mimo.
08:27
Klubalová našla pěknou zpětnou přihárvkou Škodovou, její střela si ale nenašla cestu do branky hostů.
07:20
Mikšlová si teď proběhla libereckou obranou, za půlkou ale míček ztratila, následná šance domácích byla nepřesná.
06:20
Dobrá šance první pětky hostů, střela byla na poslední chvíli zblokovaná.
05:39
Škodová kombinuje s Klubalovou, ta střílí nad brněnskou branku.
04:05
Dobrá šance Bulldogs, domácí golmanka Fryčová si se střelou ale poradila.
03:41
Ani jednomu týmu parkety v hale příliš nevyhovují, balónky odskakují od čepele a větší akce tedy končí na nepřesnostech.
02:42
Střela Holcové ze středu nad.
01:55
Zatím mají více ze hry hostující Bulldogs, ovšem větší gólovou šanci jsme ještě neměli šanci vidět.
00:49
Kapitánka domácích uklidňuje hru a FBC rozehrává.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Václav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů GC System Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Karolina Bartoňková, Nikol Kovárníková, Kristýna Veselá, Adéla Mikšlová, Klára Pilařová
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Nicol Červenková, Tereza Holcová, Karolína Klubalová, Markéta Šorfová, Petra Škodová