2:0
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Gorily Plzeň 6:2
3. Robert Málek, 7. Vojtěch Procházka, 18. Filip Šimek, 18. Vojtěch Procházka, 39. Vojtěch Procházka, 44. Vojtěch Petráň - 3. Daniel Fuchs, 4. Daniel Fuchs; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jakub Kantor; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matěj Pašek 8 - Filip Černý 17; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:0;
Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér):
Klasický nervózní start do sezony v omlazené sestavě. Nečekali jsme jednoduché utkání, které ani nepřišlo. Důležitý zisk 3 bodů. Těšíme se na další match. Díky soupeři, rozhodčím a divákům(DSRD)
45:00
Střely ve 3. části: 10:2
45:00
43:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #93 Antonín Mužík (6:2).
39:40
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #53 Matyáš Borek (5:2).
37:01
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:3
30:00
17:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (4:2).
17:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Filip Šimek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:5
15:00
06:54
Vyloučen hráč #23 Jiří Jogl družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
06:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #93 Antonín Mužík (2:2).
05:05
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:20
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #19 Daniel Fuchs, asistoval #38 Denis Kalivoda (1:2).
02:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #50 Robert Málek, asistoval #78 Jakub Kuzma (1:1).
02:30
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #19 Daniel Fuchs, asistoval #94 Lukáš Fischer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Jakub Kantor.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Pašek; hráči v poli: Jakub Kuzma, Vojtěch Procházka, Marek Navrátil, Robert Málek, Matěj Bezpalec