3:2
2:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBC DDM Kati Kadaň 9:3
7. Jan Karafiát, 11. Jakub Kříž, 11. Matyáš Růžička, 15. Jakub Veselý, 21. Jan Karafiát, 24. Jakub Veselý, 25. Jan Blažek, 34. Jan Karafiát, 40. Michal Douša - 17. Michal Nápravník, 19. Michal Nápravník, 40. Alexandr Pech; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Matěj Adamec 17 - Jan Šimko 17; po třetinách: 4:0, 3:2, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 4:9
45:00
39:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Michal Douša z trestného střílení (9:3).
39:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #52 Michal Nápravník (8:3).
36:26
Timeout Kanonýři Kladno
33:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karafiát bez asistence (8:2).
32:31
Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
27:41
Vyloučen hráč #17 Hynek Špaček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.
24:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #31 Matěj Půček (7:2).
23:56
Vyloučen hráč #8 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
23:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý, asistoval #72 Michal Douša (6:2).
20:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karafiát, asistoval #31 Matěj Půček (5:2).
18:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #52 Michal Nápravník, asistoval #11 Vít Jerie (4:2).
16:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #52 Michal Nápravník bez asistence (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:3
15:00
14:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý, asistoval #41 Tomáš Bém (4:0).
10:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička bez asistence (3:0).
10:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Jakub Kříž, asistoval #30 Jakub Veselý (2:0).
06:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karafiát, asistoval #17 Hynek Špaček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Matěj Adamec; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Hynek Špaček, Jan Karafiát, Matyáš Růžička, Matěj Půček