1:0
0:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 3:2
11. Martin Bugala, 11. Adam Václav Kyselka, 23. Maxim Grega - 41. Tadeáš Weber, 44. Aleš Vlach; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: František Stárek 26 - Tomáš Kremlík 35; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 14:9
45:00
44:39
Timeout Florbal Ústí
43:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:2).
43:13
Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
41:04
Vyloučen hráč #50 Jan Tůma družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
40:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (3:1).
35:51
Vyloučen hráč #28 Antonín Janoušek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
33:33
Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:8
30:00
22:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #74 Filip Brynda (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:11
15:00
10:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #77 Jakub Ruml (2:0).
10:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Vilém Vrzala, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach