2:0
2:1
- : -

Panthers Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 5:1
14. Kryštof Uher, 18. Matyáš Sabák, 19. Jan Kubíček, 32. Michael Adam Riley, 37. Prokop Hlaváč - 37. Tadeáš Pokorný; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Sebastien Štosek 23 - Marek Matějka 16; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:11
45:00
44:12
Timeout Panthers Praha
36:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #3 Tadeáš Pokorný, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:1).
36:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #25 Ondřej Urbánek (5:0).
31:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Michael Adam Riley, asistoval #68 Prokop Hlaváč (4:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:7
30:00
27:10
Vyloučen hráč #81 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
18:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #15 Jan Kubíček, asistoval #34 Michael Adam Riley (3:0).
17:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #9 Kryštof Uher (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
14:21
Vyloučen hráč #69 Josef Terla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky.
13:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Kryštof Uher, asistoval #37 Matyáš Kempf (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Sebastien Štosek; hráči v poli: Matěj Merkner, Matyáš Sabák, Jakub Černík, Kryštof Uher, Samuel Hron