0:0
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - ASK Lovosice - LFP 2:0
38. Jan Karafiát, 41. Jan Karafiát; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 14 - Radek Dvořák 22; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
40:15
Timeout ASK Lovosice - LFP
40:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát bez asistence (2:0).
37:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #26 Ondřej Zábranský (1:0).
32:46
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil #6 Tomáš Roneš.
14:27
Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
10:01
Vyloučen hráč #27 Alexandr Grmela družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Jan Fousek, Jakub Vokál, Adam Filip Hrdlička, Tomáš Roneš, Sebastian Vincent Galia
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Hynek Špaček, Jan Karafiát, Tomáš Bém, Jan Blažek