2:2
0:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - Prague Tigers 4:3pn
12. Jakub Langpaul, 19. Daniel Havel, 28. Vojtěch Majer, N Jakub Langpaul - 8. Slavomír Trepera, 23. Slavomír Trepera, 27. Slavomír Trepera; rozhodčí: Lukáš Filípek - Daniel Suchý; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 29 - Filip Češner 7; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #42 Filip Knettig a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #99 Tomáš Pluhař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #97 Jakub Langpaul a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #61 Martin Hanuš , ale gól nevstřelil.
39:10
Knettig volá o pomoc. Teče mu krev z nosu ale nejde nic.
33:07
Vyloučen hráč #21 Matyáš Kallup družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
27:55
Krásný gol  V.Majera. Pochvalu si zaslouží i Hanušova přesná přihrávka.
27:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (3:3).
26:50
Trepera kompletuje hattrick.
26:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (2:3).
25:30
Náchod zase v oslabení.
24:45
Vyloučen hráč #99 Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
22:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #87 Filip Snížek (2:2).
22:40
Trepera vyslal hezky umístěnou střelu.
21:42
Vyloučen hráč #13 Filip Matějů družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
18:59
Náchod jde do vedení po úderu z rohu.
18:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Daniel Havel, asistoval #89 Antonín Donaj (2:1).
11:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #29 Vojtěch Majer (1:1).
07:38
Padl první gol toho zapasu.  Postaral se o to Trepera.
07:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #42 Matěj Gross (0:1).