1:2
2:1
- : -

TRAPOL Tatran Střešovice - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
10. Tomáš Kamarýt, 28. Jakub Klápa, 32. David Kriegler, 34. Matěj Dvořák, N David Kriegler - 15. Jakub Langpaul, 26. Jakub Langpaul, 30. Filip Knettig, 39. Jan Majer; rozhodčí: Lukáš Filípek - Daniel Suchý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 5 - David Fröde 22; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TRAPOL Tatran Střešovice hráč #67 David Kriegler a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #42 Filip Knettig , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TRAPOL Tatran Střešovice hráč #20 Adam Karel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #97 Jakub Langpaul , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TRAPOL Tatran Střešovice hráč #11 Adam Bureš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #61 Martin Hanuš a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 10:3
45:00
43:18
Donajovi dneska nepřeje štěstí opět minul prázdnou branku.
41:45
Golman Náchoda velice drží Náchodský tým.

40:43
Golman bez helmy, nic se mu naštěstí nestalo a navíc menší šarvátka mezi Honzíkem a hráčem z Tatranu.
38:57
Bratrská souhra taky jinak řečeno ,,Brácha na bráchu" končí vyrovnávacím gólem.
38:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #29 Vojtěch Majer (4:4).
33:11
Tatran vede po gólu Dvořáka.
33:10
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #25 Matěj Dvořák bez asistence (4:3).
31:40
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #79 Ondřej Vázler (3:3).
29:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #61 Martin Hanuš (2:3).
29:11
Nádherná branka Knettiga z poloviny hřiště, opravil si svoje dvě chyby když šel na dvě minuty.
27:56
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #15 Jakub Šolle (2:2).
27:10
Vyloučen hráč #67 David Kriegler družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:52
Parádní souhra Langpaul-Hanuš končí gólem.
25:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (1:2).