1:0
0:3
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 4:5
8. William Mathias Kuray, 10. Adam Kuchař, 10. Marek Sedliský, 20. Lukáš Hadač - 10. Jan Michalec, 12. Patrik Šebek, 40. Matěj Miclík, 44. Filip Kohút, 45. Aleš Chmelař; rozhodčí: Daniel Kyndl - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vitaly Mezentsev 16 - Václav Járka 19; po třetinách: 3:2, 1:0, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
44:17
Vyloučen hráč #64 Ondřej Honc družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za hrubost.
44:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #10 Daniel Bruntz (4:5).
43:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #59 Petr Špaček (4:4).
42:39
Vyloučen hráč #17 Lukáš Hadač družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
42:18
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
42:18
Vyloučen hráč #14 Tadeáš Zeiner družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
39:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #78 Adam Staněk (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:7
30:00
23:31
Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
19:25
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #17 Lukáš Hadač z trestného střílení (4:2).
15:00
Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za zdržování hry.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:6
15:00
11:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #59 Petr Špaček (3:2).
09:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #3 Matěj Miclík (3:1).
09:38
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
09:38
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #17 Lukáš Hadač (3:0).
09:29
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař bez asistence (2:0).
07:35
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #17 Lukáš Hadač (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kyndl a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Petr Špaček, Daniel Bruntz, Matěj Boček, Aleš Chmelař, Filip Kohút