0:1
- : -
Orka

FAT PIPE Start98 Kunratice - Orka 2:3pn
2. František Kavka, 25. Vilém Špinka - 18. Tomáš Bodlák, 33. Tomáš Bodlák, N Jan Maršík; rozhodčí: Marek Stojanović - Tomáš Třešňák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Otakar Janoušek ? - Adam Woller ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #69 Jan Maršík a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč #56 Vilém Špinka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #57 Jan Jaroš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč #50 Tomáš Dančák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #28 Adam Kubín , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč #6 Vincent Procházka , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:48
Vyloučen hráč #87 Adam Šára družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
43:35
Timeout Orka
40:31
Vyloučen hráč #28 Adam Kubín družstva Orka na 2 minuty za sekání.
32:11
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #93 Jan Durda (2:2).
30:00
30:00
24:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #50 Tomáš Dančák (2:1).
17:28
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #57 Jan Jaroš (1:1).
15:00
15:00
01:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #44 František Kavka, asistoval #79 Daniel Křůpala (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Stojanović a Tomáš Třešňák.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Adam Woller; hráči v poli: Jan Jaroš, Matěj Podávka, Jan Maršík, Tomáš Bodlák, Jan Durda