3:0
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FBC Kutná Hora - černí 4:3
20. Filip Kohút, 22. Ondřej Duben, 26. Jan Michalec, 34. Filip Kohút - 4. Matyáš Vašíček, 14. Matyáš Vašíček, 44. Michal Trník; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Karel Schamberger -3 - Rudolf Javořík ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 1:1;
45:00
43:43
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #6 Jakub Martínek (4:3).
39:03
Timeout FBC Kutná Hora - černí
33:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút bez asistence (4:2).
31:47
Vyloučen hráč #60 Marek Trník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #24 Daniel Havelka (3:2).
21:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #58 Ondřej Duben bez asistence (2:2).
19:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #3 Matěj Miclík (1:2).
17:58
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Paďouk družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:36
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #4 Štěpán Blahník (0:2).
03:52
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #57 Michal Trník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora - černí:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Karel Schamberger; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Ondřej Petrák, Aleš Chmelař, Filip Kohút