0:3
1:1
- : -

FbC Hradec Králové - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:7
4. Matěj Nosek, 40. Přemek Hanzlík - 9. Ondřej Petrák, 10. Antonín Zikmund, 14. Daniel Havelka, 19. Martin Hlušička, 23. Matěj Miclík, 30. Matěj Miclík, 35. Adam Staněk; rozhodčí: Martin Preclík - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Erik Zoubek ? - Václav Járka -2; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:1;
45:00
39:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #44 Jakub Vašata (2:7).
34:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #24 Daniel Havelka (1:7).
30:00
30:00
29:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #9 Antonín Zikmund (1:6).
22:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:5).
20:55
Vyloučen hráč #2 Patrik Ježek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
18:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #2 Martin Hlušička, asistoval #24 Daniel Havelka (1:4).
15:00
15:00
13:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #78 Adam Staněk (1:3).
09:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #9 Antonín Zikmund, asistoval #3 Matěj Miclík (1:2).
08:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #65 Ondřej Petrák, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:1).
03:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #33 Jiří Hubeňák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Filip Rabiňák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Ondřej Petrák, Aleš Chmelař, Ondřej Duben