1:1
- : -
BUTCHIS

FBC Štíři Č. Budějovice - BUTCHIS 5:6
9. Adam Tůma, 12. Lukáš Jíra, 13. Tomáš Šenkýř, 30. Adam Tůma, 44. Adam Tůma - 9. Lukáš Mencler, 13. Štěpán Dušek, 16. Patrik Vodrážka, 17. Tomáš Vybíral, 28. Martin Štědronský, 33. Filip Manďák; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jan Karafiát; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Jonáš Bican ? - David Pršala ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 1:1;
45:00
43:30
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
43:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #11 Patrik Šafařík (5:6).
32:58
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #5 Filip Manďák, asistoval #51 Alfréd Benko (4:6).
30:00
30:00
29:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #12 David Kříha (4:5).
27:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 Martin Štědronský, asistoval #4 Michal Smitka (3:5).
25:13
Vyloučen hráč #60 Lukáš Jíra družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:42
Vyloučen hráč #94 Jakub Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
17:19
Vyloučen hráč #93 Lukáš Kainz družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky.
16:11
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Tomáš Vybíral, asistoval #52 Jakub Dlouhý (3:4).
15:29
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Patrik Vodrážka bez asistence (3:3).
15:00
15:00
13:19
Vyloučen hráč #56 Patrik Schack družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
12:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #51 Tomáš Šenkýř, asistoval #55 Adam Tůma (3:2).
12:12
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Štěpán Dušek bez asistence (2:2).
11:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra, asistoval #73 Jan Hejda (2:1).
08:39
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #11 Lukáš Mencler bez asistence (1:1).
08:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #9 Daniel Nosek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jonáš Bican; hráči v poli: Jan Kouba, Adam Tůma, Jakub Kouba, David Kříha, Tomáš Šenkýř