1:0
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Fbc Strakonice 5:4pn
9. Matěj Synek, 11. Jan Věchet, 12. Jakub Umlášek, 44. Jan Věchet, N Jan Věchet - 6. Martin Mrkvička, 19. Jan Janda, 20. Jan Janda, 25. Adam Miklas; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Šimon Fric -4; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #17 Adam Miklas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #7 Vítek Mikeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #93 Lukáš Kott , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #28 Filip Marcinčák (4:4).
41:42
Timeout TROOPERS
30:00
30:00
24:01
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas, asistoval #7 Vítek Mikeš (3:4).
19:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda z trestného střílení (3:3).
19:29
Vyloučen hráč #38 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #52 Ondřej Ševčík (3:2).
15:00
15:00
11:28
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek, asistoval #34 Jan Věchet (3:1).
10:26
08:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil #33 Matěj Synek bez asistence (1:1).
05:40
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #23 Jan Janda (0:1).