0:2
2:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - BLACK ANGELS 3:4pn
15. Kryštof Dohnálek, 33. Jakub Polcar, 38. Mikuláš Weinstein - 3. Oliver Stabenow, 23. Filip Forejt, 24. Dominik Tandler, N Vojtěch Budínský; rozhodčí: Jana Kubalíková - Martin Kozáček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Koumal 8 - Jakub Kreibich 7; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #4 Vojtěch Budínský a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #69 Lukáš Konrád a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #27 Daniel Zeliska a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #14 Adam Drga , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #55 Adam Barchánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #3 Mikuláš Weinstein , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
37:58
Gullivers vyrovnává.
37:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #62 Vojtěch Gut (3:3).
36:29
Vyloučen hráč #41 Jakub Kovanda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
35:08
Vyloučen hráč #27 Jakub Polcar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
32:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #69 Lukáš Konrád (2:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:11
30:00
23:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Dominik Tandler, asistoval #55 Adam Barchánek (1:3).
22:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #23 Oliver Stabenow (1:2).
15:01
Gullivers vyhrává buly.
15:00
15:00
14:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #32 Kryštof Dohnálek, asistoval #88 Filip Kovář (1:1).
12:21
Vyloučen hráč #98 Petr Staněk družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
06:35
Gullivers mají plno šáncí, ale gól zatím žádný.
02:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Oliver Stabenow, asistoval #98 Petr Staněk (0:1).